Sarı ve röfleli saçlar için bakım seti

3
Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz ürünler benim saç rengime ve saç tipime uygun ürünler grubundan oluşuyor.
Sarı ve  röfleli saçlar için yani.
Saçlarınız sarı ve röfleli ise bu ürünler tam size göre. Sarı ve Röfleli saçlar için renk koruyucu şampuan , boyadan sonra oluşan istenmeyen sarı ve dore renkleri engeleyen boyanın yıprattığı saçı besleyen, nemlendiren bir şampuan. Şampuanın kokusu da rengi de harika.

Banyoda nemli saçınıza masaj yaparak uygulayın, 3-4 dakika bekletin ve durulayın. Saçlarınızı sıkarak fazla suyu alın Sarı ve röfleli saçlar için olan saç kremini saçların diplerinden ucuna doğru sürün 5 dakika bekletip durulayın.

 

Bu saç kremi sayesinde renk canlanacak, parlayacak, güneşin ve ısının yarattığı renk solmalarını engelleyecek. Üstelik saçınız çok daha kolay taranacak ve mis gibi kokacak!

 

Banyo sonrası durulanmayan koruyucu bakım spreyi ile son uygulamayı yapıyoruz.Şişeyi iyice çalkalayalım önce, fazla nemini aldığımız saçımıza dipten uca doğru püskürtelim ve durulamadan istediğimiz şekli verelim.Saçlarımız yumuşacık, bakımlı, parlak görünecek, içeriği sayesinde saçı beslediği için sarı renkleri ve röfleleri netleştiriyor.Kuaförde bakım yaptırıp yeni boyanmış gibi nefis saçlara sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
Eğer saçlarınız çok elektrikleniyor ve sizi huzursuz ediyorsa, kıvırcık ya da kontrol edilemez dalgalı saçlara sahipseniz bu ürünü denemenizi tavsiye edebilirim. Organic volume mousse hacim köpüğü elektriklenmeyi ve kabarmaları önlüyor. Saçlarınız dalgalı ya da kıvırcık ise sizin için uygun bir ürün.Önce şişeyi sallayıp köpük oluşmasını sağlayın avucunuza bir miktar alıp nemli saçınızı şekillendirin.
Sizde saçınız için en uygun ürünü 10kozmetik sitesini ziyaret ederek bulabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Ben İstanbuldan Semra. Yüzlerce ürün denedim ama Katkısız keratin Yüklemesi kadar röfleli saçı onaran ve koruyan bir bakıma rastlamadım. Onlarca da şampuan denedim Likid Keratin Şampuanı kadar röfleli saçıma yumuşaklık ve parlaklık veren şampuan görmedim. Şimdi kız kardeşim de inanamadı ve o da kullanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz