İngilizce öğrenmenin en kolay yolu nedir?

10

 

İngilizce ,günümüzde her yerde karşımıza çıkan bir dünya dili.Hepimiz okulda, kurslarda aldığımız  eğitim ile yaşıyoruz.Fakat dilin şöyle bir özelliği var konuşmadığınız ve pratik yapmadığınız sürece unutmanız çok kolay.
İngilizce derslerine girmiş olanlar bilirler İngiliz Alfabesi Türkçe’den çok farklıdır.Latin alfabesindeki harfler kullanılır ama yazılışı ve okunuşu çok farklıdır.
Bu nedenle konuşarak, duyarak öğrenmenin etkisi çok daha önemlidir.
Eskiden cd’lerden, kitap setlerinden öğrenmeye çalışır her, seferinde başarısız olmanın üzüntüsünü yaşardık.
Biri bankacı diğeri ise özel sektörde çalışan iki arkadaşım ile sohbet ederken ingilizce’nin ne kadar da hayatımızın merkezinde olduğunu kendimizi yenilemenin vaktinin geldiğini anladık..
Hepimiz çalışıyoruz, hafta sonları kurslara gidecek vaktimiz de yok ev çocuklar, iş hayatı derken iyi bir aksanla ingilizce konuşmak isteyenler ve bu işi evinde ,ofisinde, ister yatarak ister, pijaması ve terliği, elinde kahvesi ile öğrenmek isteyenler için bir sistemin olduğunu gördük.
İlk önce seviyenizin belirlenmesi gerekiyor.Seviye tespiti sonunda konuşarak öğren temsilcileriyle , görüşüp ders saatlerine karar vermeniz gerekiyor. Harika değil mi? İstediğiniz saatte istediğiniz yerde ingilizce öğrenebileceksiniz artık.Öğretmenler ise, ingilizceyi öğretmek için orada bulunan, dinamik, eğlenceli ve kararlı amerikan eğitmenlerden oluşuyor. Sabah saat 06:00 dan gece saat 01:00 ‘re kadar ders alma seçeneği de var.Evinizin veya işyerinizin konforunda, sizin belirlediğiniz saatlerde, Skype ya da sabit telefonunuz üzerinden,
tamamı yabancı eğitmenlerimizle konuşarak İngilizce öğrenin veya İngilizce’nizi geliştirin.

Akıcı ve ana diliniz gibi ingilizce öğrenmek için hem ekonomik hem de eğlenceli bir sistem kurmuşlar. Dilerseniz sizde siteye giriş yaparak deneme yapabilir, sistemi test edebilirsiniz.

10 YORUMLAR

  1. kurslarla öğrenilenler yurt dışın da basit kalıyormuş Kardeşim yıllardır dışarıda gitmeden kursta seviyesi oldukça yüksekti ama dışarı gidince hiç bir şey öğrenmemişim meğer demişti sil baştan oralarda kurs aldı,ama yine de vazgeçmemek lazım azmin elinden bir şey kurtulmaz:)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz