Cildi güzelleştiren sağlık veren makyaj malzemesi ister misiniz?

2
 Zao organik içeriğindeki organik silis ile deri onarımını sağlıyor ve güzelleşmesine katkıda bulunuyormuş. peki nedir bu organik silis ve ne işe yarar?
“Yeryüzünde oksijenden sonra en bol bulunan elementtir Silisyum bileşikleri yani silisyum ve oksijenden oluşan silikatlardünyadaki kayaların % 95’inin ana bileşenlerini oluştururlar”

 

Bu silisyum işlenerek cilt tedavilerinde, sarkmalarda, deri esnekliği ve  dolgunluğu için tıp sektöründe deriye enjekte ediliyormuş.Daha sağlıklı ciltler için kullanılan bir element anlayacağınız.Silisin en temel özelliği mineral ve vitaminlerin vücut tarafından etkili bir şekilde emilmesi ve sindirilmesini sağlamaktır.

 

İçinde bir de gümüş tozu varmış.Gümüş, doğası gereği doğal bir koruyucudur. Saf gümüş mikro-partikül şekline getiriliyormuş ve antibakteriyel antiseptik özelliklere sahipmiş.. Hassas veya atopik bir cilde sahip olanlar için , özellikle ..
Şimdi organik silisi ve gümüş içeriğini  öğrendiğimize göre zaoorganik gerçekten anlamlı bir iş çıkarmış ortaya demek ki.Artık ürünlerini incelemeye başlayabiliriz.
Bende bir adet ruj ve göz farı var.İpeksi bir dokusu var, renkleride çok doğal ve pastel.Özellikle ambalajı bir harika bambudan yapılmış. çevre kirliliği en aza indirgenmiş yani.Cildi yenileyecek gençleştirecek makyaj ürünü yapmışlar daha ne olsun.
Çok şık bir kutusu var ve renkleri harika.Koyu göründüğüne bakmayın gerçekten uygulanması esnasında dilediğiniz tonu kolayca yakalayabilirsiniz az ya da çok uygulayarak. Üstelik yeniden doldurulabiliyor.
Belirli bir ürünü seçerek satın alırsınız, daha sonra ise “Refil” seçimi yapıp dolum yapabilirsiniz. Bu şekilde çevremizi de koruyabiliriz.
466 numaralı bu mat ruju da sevdim:)
Yumuşacık bir his bırakıyor ipek gibi. Üstelik saatlerce dudağınızda dursa bile zararsız.
ZAO organik makyaj ürünleri aynı zamanda; nar özü, organik pirinç tozu, organik kabak çekirdeği yağı, Gingko Biloba Yaprak ekstresi ve organik kakao yağı içeriyormuş..

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz