Gülsen Doğan ile 8 Mart

3
8 Mart Dünya kadınlar Günü Kutlaması için sabah uçağa binip Kızılay’da missler gibi kahvaltımızı yapıp doğruca kutlamanın yapılacağı otelin yolunu tuttuk sevgili arkadaşım Nihan ile birlikte.
Sevgili Gülsen bizi tüm hazırlıklarını tamamlamış bir şekilde güler yüzü ve güzelliği ile karşıladı.
Hep o mu İstanbul’a gelecek bende ona gideyim misafir olayım istedim ve iyi ki; de gitmişim çok eğlenceli bir gün geçirdim.
Farmasi Ankara temsilcileri bizlere nasıl yerli bir sermaye ile Türkiye’de var olduklarını, hem istihdam sağlayarak hem de ekonomik ama kaliteli ürünler ürettiklerini anlattılar.  Dr. Cevdet Tuna ürünleri arasındaki at kestanesi kreminin tüm detaylarını öğrendim ve en kısa zamanda bloğumda yer vereceğim detaylı olarak .Çünkü anlattıklarına göre mucizevi bir ürün.
Lr o güne özel bir clutch ve içinde birbirinden özel deluxe ürünleri hediye etti bizlere.Sevgili İrem ve Ece ise güzel pozları ile Lr’ın o günkü yüzü oldular.
Revox firma temsilcisi Mustafa bey bizi yine harika şampuanları ile şımarttılar.
Nefes almayan saçlar için özel laboratuarlarda hazırlanan bu şampuana daha önce bloğumda yer vermiştim.
Tarko Kozmetik bizleri unutmayan markalardan biri idi o gün güler yüzlü marka temsilcisi ise ayrı sempatikti.
Yalı Spor o gün hepimiz için Puma markalı sportif t-shirtlerini göndermişti.Blogger  inceleyen, bakan, dokunan öyle yorum yapandır dedik ve paketleri açtık teker teker..
Yves Rocher yine muhteşem rujları ile bizlerin kadınlar gününü kutladı.Eeee denemeden olmaz değil mi?
Baska neler mi oldu?
Onlarda diğer yazılarıma kalsın mı?

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz