42 ülkeye ihracat yapan bir Türk Markası

1
Şıklık söz konusu olduğunda; hep ilk akla gelen kadınlar oluyor.Kadınlar şık olmak ve şıklığını tamamlamak için; aksesuar, kuaför ,makyaj gibi bir çok konuya zaman ayırırlar.Erkekler ise eskiden sadece takım elbise ile şık olunabileceğini düşünürdü. Şimdilerde ise; erkeklerde kadınlar kadar kendisine özen gösteriyor ve modayı takip ediyor. Sadece koyu renk bir takım elbise giymek yerine; takım elbisenin kumaşından tutun da , giydikleri gömleğin modeline, kravatın elbise ile uyumuna  kadar bir çok konuya daha dikkatli bakıyorlar artık.
Türkiye’de hazır giyim sektörü son 30 yıldır çok hızlı bir şekilde gelişim gösteriyor. Tekstil sektörü ise daha uzun bir geçmişe sahip.Her şeyde olduğu gibi yurt dışından gelen ithal ürünlere meraklı olmamızdan kaynaklı olsa gerek ki; Türkiye’de başarılı bir geçmişe sahip olan bir çok markayı yeni yeni farkediyoruz. Hazır Giyim olarak erkek dış giyiminde 40 yıldır başarılı bir şekilde bir çok marka ile 42 farklı ülkeye ihracat yapan bir marka var. Pierre Cassi, hem klasik hem de spor giyimde başarılı, takım elbiseler, gömlekler, pantolonlar , kabanlar dahil çok fazla seçenek sunuyor erkekler için.
 
  Erkek Giyim ve hazır giyim sektörüne WingsMen ve Pierre Cassi firmasının tekstil hayatına ilk giriş tarihi 1965 yılında İstanbul’da başlamıştır.
Firmanın ürünleri arasında , takım elbise, gömlek, pantolon, kravat, kaban, mont, okul kıyafetleri, palto, kol düğmesi, trençkot, erkek dış giyimi ile ilgili aklınıza gelebilecek bir çok ürün bulunmaktadır.
 
%100 Türk üretimi ve yerli sermaye.
 
 
 
www.pierrecassi.com markası, www.wingsmen.com , www.byoral.com internet isimleri altında Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkelerine ürün ihracatı yapmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz