Maraspazar.com ile 2 kişiye 72 saat şoklu 1 kg Maraş dondurması hediye!!!

51

Maraspazar.com ‘un amacı  Kahramanmaraş’ın markalarını ve yöresel ürünlerini ülkemize ve dünyaya  tanıtmaktır.
Gördüğünüz üzere bunu da en iyi şekilde sergilemişler sitelerinde.Firmamız hakkında biraz bilgi edinelim ve ardından ürünlerine bakalım birlikte;

Maraspazar.com yetkilileri demiş ki;

Kahramanmaraş’ta yazılım  firması olarak hizmet veren Mavi Yeşil Yazılım ve Otomasyon (www.myyazilim.net) Kahramanmaraş’ta bir ilke daha imza attı. Kahramanmaraş’ın yöresel lezzetleri ve El sanatlarını bir arada bulabileceğiniz e – Ticaret sitesini tüm Türkiye’nin hizmetine sundu.
Maraşpazar.com’un genel koordinatörü Mustafa Bahçeci siteyi faaliyete geçirmedeki başlıca amaçlarının bir çok farklı yöresel ürüne sahip olan Şehrimizin ürünlerini tüm Türkiye’ye  tanıtabilmek, özellikle Kahramanmaraş dışında yaşayan ve bu lezzetlere özlem duyan hemşerilerimizin özlemini gidermek olduğunu söyledi.

MaraşPazar.com sayesinde insanlar nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar internet üzerinden istedikleri Kahramanmaraş ürününü kolayca sipariş verebiliyorlar.  Düşünün; Edirne’de yaşıyorsunuz. Canınız Maraş Dondurması çekti. Gerçek Maraş dondurmasını bir siparişle ertesi gün ayağınıza kadar getirtebiliyorsunuz. Hem de Ahır Dağının eteklerinde yiyormuşsunuz gibi. Birçok hemşerimiz Kahramanmaraş dışında bu ürünlerin hasretini çekmiştir. Artık “Hmm olsada yesek” demek yok.

Yine ayrıca; Birçok Kahramanmaraş’ lı dostlarına sevdiklerine defalarca Kahramanmaraş’ın o güzel ürünlerini hediye olarak yollamıştır. MaraşPazar.com sayesinde masanızdan kalkmadan, çarşı-Pazar dolaşmadan sevdiklerinize bu ürünleri hediye olarak yollayabilirsiniz. Hem de Kargo ücretinden özel kargo anlaşmamız sayesinde kâr edebilirsiniz.MaraşPazar.com bu konuda da büyük bir ihtiyacı karşılıyor.

Bu Kampanya Kaçmaz www.maraspazar.com dan Ramazanda Serinleten Kampanya 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayına özel 72 saat Şoklu Usulen Değil Aslen Maraşlı Hakiki Maraş Kesme Dondurma Kargo Dahil Sadece 29.90 TL ye adrese teslim.

MaraşPazar.com’da Ferah Pastanesi, Haşiroğlu Tarhana, Akif Şekereleme, Osmanlı Çarıkçısı, Karpuzoğlu Ceviz Oyma gibi Kahramanmaraş’ın bir çok tanınmış markasını bulabilirsiniz. Markaların ve ürünlerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, Ürünlerin özellikleri ve yapılışları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Şimdi gelelim başlığımızda yer alan hediyemize ve hediyemizi kazanmak İçin Yapmanız Gerekenlere.
https://www.maraspazar.com sayfamızdan  1 adet ürünü facebook sayfanızda  paylaşınız Kampanyamızı sosyal ağlarda duyurup paylaşınız ve şartları yerine getirdiğinize dair linklerle birlikte yorumunuzu bırakınız.
22.07.2013 Son Katılım.
Kargo  Sponsor  Firmamıza Aittir.
Katılımlar Sadece Türkiye için geçerlidir.
 İŞTE 2 ŞANSLI KİŞİNİN KAZANACAĞI HEDİYEMİZİN GÖRSELİ:)

51 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz