ÇİMEN KOLONYASINI DENEDİM!!!

1
Merhaba değerli blogger arkadaşlarım ve sevgili takipçilerim iki çocuk annesi olarak çocuklarımın herşeyi ile yakından ilgileniyorum, özellikle sağlıklı büyümeleri en çok istediğim şey.
Sosyal ağlarda son zamanlarda rastladığım çimen kolonyası hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum.
Çocuklarımın banyodan sonra ya da dışarı çıkarken güzel kokması benim için çok önemlidir.Bende çimen kolonyasının çocuklar için olanlarını denemek için bir kızıma bir de oğluma aldım.
Hem lisanslı hem de alerjen madde içermediğinden ve muhteşem kokularından dolayı  çok sevdim.
1975 ‘ten bu yana Düzce’nin meşhur, ilk defa Çimen Kozmetik A.Ş. nin kurucuları tarafından imal edilen ve kendine has kokusu ile beğenilen 35 yıldır kalitesini hiç değiştirmeyen kolonya olarak biliniyormuş piyasada çimen kozmetik.
Ben biraz araştırdım ve çimen kozmetik hakkında bulduğum bilgileri sizlerle paylaşıyorum.
Sizde hem kendiniz hem de çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

ÇİMEN KOZMETİK A.Ş.

1970 yılında Kurucumuz Hasan Çimen ve Mehmet Çimen ortaklığı ile Düzce′de, küçük bir tesiste kolonya imalatı ile başlayan Çimen Kozmetik, 1985 yılında A.Ş. olarak faliyetine devam etti.Yöresel bir kolonya olan TÜTÜN kolonyasi ve ÇİMEN KOZMETİK A.Ş. nin tescilli kokusu ve markası olan ÇİMEN kolonyası satışı ile müşterilerine farklı ve kaliteli koku seçenekleri sunmaya tekrar devam etti.Satış politikasında kaliteden ödün vermemenin getirdiği güvenle , yıllar boyu Düzce′de ki tesisimizde siz müşterilerine ürünlerini sundu.2003 yılından itibaren, İstanbul′ da 1200 m² alanda, üretim faliyetlerinin yatırımına başlanması ile promosyon ve prıvate label ürünlerin imalatı ve ar-ge çalışmaları ile ,sıvı sabun,kompres jel ve antibakteriyel jeller,el ve vucut kremleri ,sir ağda ve yan ürünleri,değişik tasarımlarda oda ve oto kokularının, uygun üretim izinleri ile fason imalatında faaliyet göstermektedir.Özellikle ıslak mendil sıvılarında konsantre veya sıvı olarak,bebe yağı,deo wipe,oje çıkarıcı ,makyaj temizleme ve istenilen özellik ve çok çeşitli kokularda taleplerinize cevap verebilmektedir. 

Ekşioğlu Mah. 35. Sk No:24 Alemdağ – Ümraniye – İstanbul 

Tel : 0216 429 00 01 Faks: 0212 429 00 20

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz