Katkısız doğal kurutulmuş ürünler

0
kuru incir

Gigas Family, katkısız, doğal ve şeker ilavesiz kurutulmuş sebze ve meyve ürünleri ile karşınızdayım bu gün. Doğal ürün bulmanın çok zor olduğu şu dönemde, Aydın yöresinin lezzetli ve sağlıklı ürünleri ile baş başa bırakıyorum sizleri.

 Güneş Kurusu Incir Cipsi

incir cipsi

 

Cennet Hurması Kurusu

Kokusu ve tadı o kadar güzel ki; diyet yapanlar 1 adet ile açlıklarını unutabilirler. Çocuklarınızın beslenme çantasına, çay saatlerinize eşlik edebilir bu harika lezzet.

Cennet Hurması Kurusu

Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan

Bir ipte 46-50 adet bulunuyor, lezzetli mi lezzetli dolmalar yapmanız için, özel olarak toplanarak, kurutuldular güneşte.

Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan

Kurutulmuş Dolmalık Biber

Bu da patlıcanlar gibi bir ipte 46-50 adet bulunuyor, ister kıymalı ister zeytinyağlı dolmalar yapın ve sevdiklerinizi şımartın. Bu biberler, özel olarak güneşte kurutuldular .

dolmalık kuru biber

Güneşte Kurutulmuş Mürdüm Eriği Kurusu

Hafif mayhoş ve aroması ile çay saatlerinizi şenlendirebilir, kurabiye ya da keklerinizde kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantasına koyarak sağlıklı beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Güneşte Kurutulmuş Mürdüm Eriği Kurusu

Tüm bu ürünleri ve hatta daha fazlasını aşağı bırakacağım linki tıklayarak satın alabilirsiniz, sevgili takipçilerim. Çilek kurusu, portakal kurusu, ev yapımı salça, fasulye kurusu…

Doğal ve ev yapımı Aydın  köy ürünleri sizleri bekliyor.

Gigas Family ürünlerini satın almak için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz