Gıdanın Yıldızı Balparmak ve Apitera

0
balparmak apitera

Balparmak, Gıdanın Yıldızları Ödülleri’nde 40 bini aşkın Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin oylarıyla Bal ve Gıda Takviyesi kategorilerinde 2 ayrı ödülün sahibi oldu.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda ve Sağlıklı Beslenme Kulübü tarafından düzenlenen, 36 ayrı kategoriden sektör lideri gıda firmasının katıldığı “İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Zirvesi”, 14 Aralık tarihinde Balparmak’ın Platin sponsorluğunda Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sektör profesyonellerinin gelecekte dünyayı nelerin beklediğini ve çözüm önerilerini aktardığı zirvede, Balparmak Pazarlama Direktörü Didem Doğan Balparmak’ın sürdürülebilirlik projelerine ilişkin bilgiler verdi.

apitera

Organizasyonun ikinci gününde Gıdanın Yıldızları ödül töreni gerçekleştirildi. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören 40 bini aşkın öğrencinin bir ay süren oylamaları sonucunda belirlenen Gıdanın Yıldızları Ödülleri’nin kazananları açıklandı. Balparmak, “Bal” kategorisinde Balparmak markasıyla, “Takviye Edici Gıda” kategorisinde Apitera markasıyla iki ayrı kategoride Gıdanın Yıldızları Ödülü’ne layık görüldü.

 

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Balparmak Yönetim Kurulu Başkanı Özen Altıparmak, şunları söyledi: “Balparmak olarak kurulduğumuz günden bu yana arıcılarımızdan özenle seçtiğimiz ve ambalajladığımız doğal arı ürünlerini gıda güvenliği ve hijyeni kapsamında tüketicilerimizin sofralarına taşıyoruz. Sektör lideri olmanın sorumluluğuyla dünyaya fayda sağlamak için de çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleriyle balın, arının ve arıcılık mesleğinin geleceğini korumak; arının doğaya, yaşamımıza ve dünyamıza katkıları konusunda toplumda farkındalık yaratmak için çaba gösteriyoruz. Böyle anlamlı ödülleri samimi çabamızın güzel bir takdiri olarak görüyoruz. Hele de gençlerin oylarıyla seçilmenin bize sağladığı olumlu motivasyonu anlatmak mümkün değil. Bizi Gıdanın Yıldızları Ödülü’ne layık gören ve sektöre yön veren bu önemli ankete katılan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin tüm öğrencilerine teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz