%100 Doğal Gül Suyu

0

 

Pek çok gül türü yetişiyor ülkemizde, gösterişli çiçekleri ve güzel kokusu nedeniyle neredeyse tüm dünyada yaygın şekilde yetiştirilmektedir. İlkbahardan başlayarak sonbahara kadar zaman zaman açıp biten beyaz, pembe, kırmızı, turuncu ve sarı çiçekleri vardır. Süs bitkisi olarak bilinse de gülün çok sayıda faydası bulunmaktadır.

Cilt bakımı, boğaz, ağız iltihapları, sindirim sistemi iltihapları, ishal, saçtaki kepeklenme, eklem iltihaplarında, göğüs hastalıkları, küçük cilt yaraları, burun akıntıları, kesikler, ergenlik sivilceleri, burkulma ve ezikler gül suyu ile iyileştirilmektedir. Ayrıca gül suyu cilt için çok güzel bir toniktir.

Gül Suyu

gül suyu

Gül suyu demişken; Gülbahçesi Kozmetik tarafından üretilen, %100 doğal gül suyu tam bir  mucize. Cam şişede sunulan, gül yağı alınmamış gül suyu, %100 doğal.Isparta güllerinin damıtılmasıyla üretiliyor. İçindeki gül yağı kürecikleri sayesinde cildiniz nemli ve ipek gibi pürüzsüz olur.

Gül Sabunu

gül sabunu

Doğal Gül Sabunu, Isparta’da yetişen gül yapraklarının bakır kazanlarda distile edilmesi ile üretiliyor. Gülbahçesi  doğal gül sabunu %100 doğal gül suyu içeren özel formülü sayesinde ,cildinizde oluşan sivilcelerin temizlenmesinde yardımcı olur. Dilerseniz kaşlarınızı şekillendirmek ve sabitlemek için de kullanabilirsiniz. Bu sabunla yıkadığınız ve arındırdığınız cildiniz daha parlak ve aydınlık görünecektir.

gül kolonyası

Gül Kolonyası

Gül kolonyası minik spreyi 50 ml olduğu için tam çantada taşımalık bence. Anadolu’nun bereketli toprakları Isparta ilinde yetişen gül çiçeklerinin romantik kokusunu artık çantanızda taşıyabilirsiniz. O kadar güzel bir kokusu var ki; daha önceki gül kolonyalarını unuturacak size. Gülbahçesi gül kolonyası minik şişesi ile yılın her anında çantanızda, arabanızda yüksek enerjisi ile yanınızda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz