Ra Resort Hotel Altınoluk

0
ra_resort_otel

Ra Resort Hotel Narlı Köyü Mıhlı Mevkii / Balıkesir, Edremit, Altınoluk’da yer alıyor. Havası, suyu o kadar güzel ki; geç saatte uyusanız bile sabah erkenden gözlerinizi ışıl ışıl parlayan güneşe açıyorsunuz.

ra_resort_otel

Gün doğumunu kuş ve dalga sesleri ile karşılıyorsunuz. Denizi inanılmaz temiz , balıklar size yüzerken eşlik ediyor. Suyu çok sıcak değil ama yüzmek o kadar keyifli ki; denizden çıkıp havuza girmek istemeyeceksiniz.

ra_resort_havuz

Aqua Parkı olduğu için havuzda da çok güzel vakit geçirdik biz. Özellikle çocuklu aileler için muhteşem bir yer Ra Resort Hotel. Hem deniz, hem de havuzdan faydalanabiliyorsunuz. Günü birlik dışarıdan da havuzdan faydalanabiliyor misafirler.

yakamoz

Akşam yemek sonrası, çayınızı ve kahvenizi alarak yakamoz izleyebilir, dalga sesleri ile ruhunuzu arındırabilirsiniz.

akşam_yemeği

Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı açık büfe olarak sunuluyor. Denize karşı esen ılık rüzgar eşliğinde yemek yemenin keyfine paha biçilemez elbette.

Biz yarım pansiyon konakladık fakat tam pansiyon seçeneği de mevcut.Aşağıya adres ve iletişim bilgisini bırakıyorum. Keyifli ve huzurlu bir tatil için siz de irtibata geçebilirsiniz.

Adres: Narlı Mahallesi Mıhlı Asfaltı Altı Sok. No:81, 10870 Edremit/Balıkesir
Telefon: 0542 123 16 10
https://raresortotel.com/

Edremit Koca Seyit Havaalimanı : 40,6 km. Altınoluk Merkez : 8,8 km. Küçükkuyu  : 6,8 km. Zeus Altarı : 8,2 km.  Assos : 32,3 km.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz