Voop Sun Lotion Güneş Losyonu

0
voop güneş ürünleri

Yaz mevsimi açılalı çok oluyor, tatile gideceklere yeni tanıştığım ama çok beğendiğim iki güneş ürününden bahsetmek istiyorum. Voop Sun Lotion Güneş Losyonu Spf 50 özelliği ile muhteşem bir güneş losyonu. Çok hafif bir kokusu var. Uygulaması ambalajı  ve akışkan yapısı sayesinde çok basit. Beyaz iz bırakmıyor, cilt tarafından oldukça kolay emiliyor.

Voop Güneş Losyonu normal, hassas, karma, alerjiye ve güneşe karşı aşırı hassas ciltler için formüle edilmiş. Kimyasal ve fiziksel koruyucu filtreler içeriyor.  Voop Güneş Losyonu terlemeye, kuma, suya karşı etkili ve tam koruma sağlıyor.

voop sun lotion

Ürünü, güneşe çıkmadan 20 dakika önce cildinize uygulayın. Terleme, yüzme ve kurulanma sonrasında korumayı devam ettirmek için tekrar uygulayabilirsiniz.

voop after sun lotion

 

VOOP güneş sonrası losyon, tüm gün güneşe maruz kaldıysanız sizi son derece rahatlatacak bir ürün. Hoş ve hafif kokusu, pompalı ambalajı ve akışkan yapısı ile kolayca uygulayabilirisniz.

Güneşe maruz kalan, tahriş olan cildinizin kaybettiği nemi geri kazanmasına ve yumuşamasına yardımcı olur. Hem de ciltteki tahrişten kaynaklanan yanmaları minimuma indirger. Avrupa standartlarına göre üretilmiş olan VOOP güneş sonrası losyon, kullanım sırasında yağlı ve yapışkan his bırakmadığı için çok sevilecek eminim buna.  Cildinizi nemlendirir ve  serinleten bir etki bırakır. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün ayrıca da  paraben içermiyor.

voop güneş ürünleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz