Korucak Nar Ekşisi

0
korucak nar ekşisi

Korucak Nar Ekşisi 250 ml ve 500 ml olarak şişelenmiş doğal, lezzetli bir nar ekşisidir.At Dağı’nın eteklerinde Korucak köyü bulunuyor. Köy, bin bir çeşit meyve bahçeleri ve her yerden fışkıran pınarlarıyla meşhurdur. Korucak nar ekşisi işte bu köyde üretilir.

 

At Dağı, sıcak yaz günlerinde Tarsus’luların biraz olsun serinleyip güzel yemekler yemeye gittikleri  bir yer aslında. Yayla gibi düşünün bir nevi.

Atadan dededen kalan, aslında bahçe sınırlarını belirlesin diye dikilmiş, yıllardır bakımı budaması bile yapılmayan, tamamen köyün mükemmel iklim koşulları ve yeraltı su kaynakları sayesinde doğal olarak büyüyen ağaçlarında yetişen narlardan üretilir.

nar ekşisi

Bu narlar açık yeşil kabuğa ve neredeyse bordo renkli ekşi tanelere sahiptir. Korucak nar ekşisinin içeriğinde doğal nar ekşisi hariç hiçbir şey bulunmaz. Tamamen geleneksel yöntemlerle üretilir.

% 100 doğaldır. Koyu kıvamlıdır. Nar ekşisi antioksidan, antiviral ve antitümör özelliklere sahiptir ve içerdiği A, C, E vitaminleri ve folik asit ile gerçek bir vitamin deposudur.

Nar ekşisi kırmızı şarap ve yeşil çaydan 3 kat daha fazla antioksidan içerir. Başta salatalarınızda olmak üzere her türlü yemekte veya şerbette kullanabilir, şifa niyetine her gün en az 1 yemek kaşığı tüketebilirsiniz. Nar ekşisinin yoğunluğu, lezzeti muhteşem inanın. Biz ailece çok sevdik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz