Divarese İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu

0
divarese_ilkbahar_yaz_koleksiyonu

İtalyan modasının keyifli detaylarından oluşan  Divarese İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu, sade  ve modern tasarımları ile  yaz şıklığını stilinize taşıyor.

Divarese İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu,  vazgeçilmez nostaljik parçalar sunuyor. Rahat ve aynı zamanda şık detayları ile yaza ve ilkbahar için vazgeçilmez olacağa benziyor.

Koleksiyondaki parçalar, mermer deseni ve ahşap efektiyle  nostaljik bir görünüm kazanıyor. Farklı boylardaki ahşap ve geometrik topukların vintage referansı şeffaf bantlar ve bağlama detaylarıyla birleşerek modernizme vurgu yapıyor.

Düz ve yılan desenli küt burunlu mule’lar yaz stiline sofistike bir dokunuş katarak minimal şıklığı yüceltiyor. Yılan derisi detaylı sandalet ve terlikler, hasır tabanlı espadriller ve dolgu topuk ayakkabılar ise rahatlıktan ödün vermeyenler için şıklığı konfor ile buluşturuyor.

Minimal ayakkabı tasarımlarını tamamlayan yaz aylarının vazgeçilmezi hasır çantalar, farklı boyutları ve deri detaylarıyla günün her anına uyacak alternatifler sunuyor. Sırt ve omuz çantaları, clutchlar ve bucket çantalar her stile uyum sağlıyor.

Divarese Erkeğinin Minimal Yaz Şıklığı

 

Divarese İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu, rahatlığı odağında tutan Nostaljik Minimalizm tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Mantar tabanlı ayakkabılar dinamik şehirli erkeğin günlük temposuna eşlik ederken süet espadriller yaz gardırobunun vazgeçilmezi haline geliyor. Deri ve double monk detaylı ayakkabılar minimal ve şık yaz stilini tamamlıyor.

Divarese İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunun Nostalgic Minimalism temasını oluşturan tasarımları Divarese.com.tr’de ve Divarese mağazalarında keşfedin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz