Gül mayası nedir nasıl kullanılır

0
Harrem Gül Mayası

 

Doğanın iyileştirici ve güzelleştirici gücünü Gül Mayası ile cildinize hediye edebilirsiniz. Gül mayası nedir nasıl kullanılır Doğal bir nemlendirici olma özelliği ile cildinizi sağlıkla parlayan tazeleyici bir görünüme kavuşturuyor.

Bu mucizevi ürünü yakından tanımaya ne dersiniz?

Türkiye’de ilk ve tek olan Gül Mayası’nı keşfetmeye hazır mısın? Harrem Gül Mayası cildi nemlendirir, besler ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda makyajın gün boyu kalıcılığını koruyan etkili bir bazdır.

Rosa Damascena

İnsanlığın en eski ilaçlarından olan esansiyel yağlar içeren Gül Mayası, “Rosa Damascena” adı verilen gül türünden hazırlanıyor. Bu gül türü aynı zamanda dünyanın en değerli gül endüstrisi ürünü olma özelliğini de taşıyor.

Gül Mayası, yaşlanmayı geciktirir, toksinlerin atılmasını sağlar, serinletici ve ferahlatıcı bir etki sunar. Standart nemlendiricilerdeki moleküllere oranla daha küçük yapıya sahip olan Gül Mayası cildi nemlendirir, besler, onarılmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Kullanıldığı bölgelerdeki dokuları gerginleştirici etkiye sahiptir. Cildi besleyen ve dokuları gerginleştirici hale getiren özelliği sayesinde ciltte ve vücut bakımında kullanılabilir.

Gül Mayası; alerjiler, tiroit bazlı rahatsızlıklar gibi birçok sıkıntıya yol açan kimyasal ürünlerin aksine tamamen doğal bir içeriğe sahiptir. Öyle ki bu içeriği sayesinde bazı yiyecekler ve tatlılarda aroma olarak dahi kullanılabilir.

 Gül Mayası sabah ve akşam temiz cilde sıkılarak uygulanabilir bir üründür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz