Biobellinda temizlik ürünleri

biobelinda

 

BioBellinda markasının doğal içerikli ürünleri ile tanıştırmak istiyorum sizleri. Biobellinda doğal genel temizlik ürünü 1 litrelik bir ürün. Evinizde her türlü yüzey İçin kullanabileceğiniz bir ürün. Ev temizleme uygulamalarında kullanılabilecek olan bu konsantre ürün, mobilya temizliğinde, duvar ve zemin temizliğinde, banyolarda, yağ ve kirlerin temizlenmesinde çok aktif bir kullanım sunuyor.

BİOBELLİNDA GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ

Özellikle  hassas yüzeyleri çizmeden temizlemeye yardımcı bu ürünü çok seveceksiniz. İçeriği tamamen doğal olduğu için güvenle kullanabilirsiniz. Koltuk yüzeylerinin ya da herhangi bir mobilyanın temizlenmesinde rahatlıkla kullanılabilen solüsyon, bitki özlü bir formüle sahip olduğundan kullanıcı sağlığı açısından da risk oluşturmuyor.

Biobellinda Yağ & Kir Temizleyici

Biobellinda Yağ & Kir Temizleyici 

Zorlu yağ ve kir lekeleri gerek mutfağınızda gerek kıyafetlerinizde sizi oldukça zorluyor olabilir. BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici, özel formülü sayesinde en zorlu lekeler ile bile etkin bir şekilde savaşır. Siz de mutfağınızdaki yüzeylerin ve kıyafetlerinizin tüm yağ ve kirden arınmasını, her an pırıl pırıl görünmesini istiyorsanız, BioBellinda Yağ & Kir Temizleyici’yi hemen alarak deneyebilirsiniz.

Güçlü formülü ile mutfağınızda ovmayı gerektiren tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle ocak, aspiratör ve fırın gibi yağ kalıntılarının sıklıkla görüldüğü yerlerde kullanarak dakikalar içinde tertemiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Pratik tasarımı ile dilediğiniz yüzeye saniyeler içinde uygulanır ve etkisini hızla gösterir. Kıyafetlerinize bulaşan yağ ve kir kalıntılarını yok etmekte de oldukça etkilidir.

Biobellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı

Biobellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı

Oda kokusu ürünleri, benim en sevdiğim ürün grubudur. Yaşadığınız mekanlara, evinize tazelik katmak için birebir.  BioBellinda Oda Parfümü Bahar Ferahlığı kullanıldığı alanda uzun süre kalıcılık sağlar. Yaşam alanınızda hoş kokulu ve doğal oda parfümü etkisini bahar ferahlığı sayesinde yayabilirsiniz.

Ürün aynı zamanda evinizde oluşan kötü kokuları da yok ederek rahat nefes almanızı sağlar. Etkileyici ferahlığı ile ruh halinizi değiştirir ve en güzel bahar anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Ev dekorunuzda ihtiyaç duyduğunuz o son dokunuşu BioBellinda Oda Parfümü ile yaratabilirsiniz. Evinize kişisel bir dokunuş eklemek ve cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratmak için ürünü yavaşça püskürtmeniz yeterli.

Doğadan ilham alarak, aynı zamanda hayal gücü, keşfetme arzusu ve başarı isteğinin insanların hayatlarını değiştirebileceğine inanan markamızı kutluyorum. Bizler tüketiciler olarak doğal ve yerli ürünleri desteklemeye her zaman hazırız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz