Doğal katkısız sertifikalı organik meyveler

0
organik mandalina

Anamur Bahçesi ; Mersin Anamur’da kendi bahçelerinde 10 yıldan beri organik tarım uyguluyor. Son iki yıldır ise e-ticaret sitesinden online satış yapıyor. Siz de evinizde,  doğal, katkısız, sertifikalı organik ürünlere yer vererek sağlıklı ve doğal beslenebilirsiniz.

organik muz

Organik ürünler veya organik meyvelere ulaşmak önceleri çok zordu. Fakat artık gelişen teknoloji sayesinde katkısız ve organik ürünleri bulmak çok kolay. Çünkü; artık Anamur bahçesi var.

organik greyfurt

Meyve ve sebzelerde bulunan, katkı maddelerinin hemen hepsi vücuda ve metabolizmaya çok zararlı. Organik ve doğal olan ürünleri  tercih ederseniz, vücudunuzdaki değişiklikleri fark edeceksiniz.

organik portakal

Sağlıklı yaşamın ve sağlıklı beslenmenin önemini şu yaşadığımız pandemi ile daha da iyi biliyoruz. Anamur Bahçesi, bizler için doğal ve organik meyve sebze üretiyor. Online alışveriş sitelerinde ise satışa sunup evimize kadar getiriyor.

organik kumkuat

Satışı yapılan, tüm ürünleri organik olarak yetiştiriyor ve siparişle birlikte taze taze toplayıp bizlere gönderiyorlar. Limonun, muzun, çileğin, portakalın, , avokadonun kokusunu , gerçek tadını bilelim diye.

organik bebek avokado

Ayrıca gönderilen meyvelerin üzerinde bulunan kare kodları okutarak meyvenin nerede yetiştiğini öğrenebilirsiniz. Ya da; tüm dünyada geçerliliği bulunan %100 organik olduğunu belgeleyen sertifikaları inceleyebilirsiniz. Bu şekilde,  güvenle içiniz rahat olarak yiyebilirsiniz.

organik parafinsiz limon

Parafinsiz, katkısız ve doğal İtalyan limonları muhteşem. Organik olduğu için, kabuğunu bile tüketebilirsiniz. Kokusu ve aroması ile farkı hissedeceksiniz.

www.anamurbahcesi.com sitesini ziyaret ederek, ürünleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Hem ekonomik hem de sağlıklı beslenmek için daha neyi bekliyorsunuz. Haydi alışverişe!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz