Sır Bitkisel Özlü Bulaşık Makinesi Deterjanı

0
sir bio jel deterjan

 

Sır bitkisel özlü bulaşık makinesi deterjanı, içeriğinde bulunan bitkisel özlü hammaddeler ve jel formu ile kolayca çözünüyor, bulaşıkları çizmiyor ve zor yemek artıklarını bile temizliyor.

SIR BIO jel deterjan ile yıkanan bulaşıkların üzerinde deterjana ait har hangi bir kalıntı ya da tortu kalmıyor. Üstelik bitkisel olduğu için hoş bir kokusu var ve kesinlikle makinada kötü koku oluşumuna sebep olmuyor bu koku.

Ürün içeriğinde bulunan özel biopolimer ve beyaz sirke sayesinde bulaşıklarda parlak temizlik sağlar.

Doğada birikmeden kendiliğinden çözünebilir bitkisel özlü hammaddeleri sayesinde çevre ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere neden olmaz.

Vegan sertifikalı olması, bu ürünü tercih etmeniz için en büyük sebep olabilir bence. Ürün içeriğinde, hayvansal içerik yer almıyor, ürün testlerinde ise kesinlikle hayvan dostlarımız denek olarak kullanılmamıştır.

Biliyorsunuz bir çok üründe bulunan Fosfat, Paraben, Klor hammaddeleri zararlı hammaddeler kategorisinde yer alır. Bu deterjanda bu maddelerin olmadığını bilmek içimi rahatlattı.

sır bio bitkisel bulaşık dterjanı

TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programından yararlanılarak geliştirilmiş olan bu jel bulaşık makinası deterjanını beğendim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz