Sağlıklı ve besleyici organik ürünler

0
organik bal organik tahin

SADE ORGANİK

Sade Organik Ürünler A.Ş. kurucuları, doğayı ve insanı o kadar sevmişler ki; bunu işlerine yansıtarak taçlandırmışlar. Sağlıklı, besleyici ve doğal ürünler ile müşterilerine lezzeti doğallık ile birlikte sunmuşlar. Sade Organik Ürünler A.Ş. ailesini tebrik ediyor ve ürünlerini incelemeye başlıyoruz hemen sizlerle.

Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından yayınlanan 5262 sayılı organik tarım kanunu olmak üzere; ilgili diğer  tüm yasa, yönetmelik ve standartlarına uygun olan ürünleri o kadar çeşitli ki; aradığınız her ürüne kolayca ulaşmanız mümkün.

Sade Organik Süzme Çiçek Balı

organik çiçek balı

Kış aylarında zaten enerjimiz düşer, özellikle bu pandemi döneminde bağışıklığın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz hepimiz.  Doğal ve organik bal tüketerek enerji seviyenizi artırabilir ve bağışıklığınızı güçlendirebilirsiniz. Üstelik bal antioksidan içerir ve  anti-inflamatuar etkisi de vardır. Eğer doğal ve organik bir bal nereden bulurum derseniz siz de; Sade Organik markasının organik süzme çiçek balını tercih edebilirsiniz.

Sade Organik Tahin 

organik tahin

Susam tohumunun ezilmesi ile elde edilen bal, özellikle kahvaltıda ve tatlılarda lezzetli bir besin olarak tüketilir. Ancak lezzetli olmasının yanı sıra faydaları da çoktur. Tahin sağlıklı omega-3 ve omega-6 yağ asitleri içerir, kalp sağlığını korurken, beyni güçlendirir. Bu nedenle gelişim çağındaki çocuklara alerjik bir durumu yoksa sıkça tavsiye edilir. Yüksek oranda antioksidana sahip tahin organik olunca daha bir faydalı.

Sade Organik Nar Suyu

nar suyu

Hücre Yenileyici Polifenoller içeren nar suyu başlı başına bir c vitamini kaynağıdır. Kanseri önlemeye yardımcı, yaşlanmaya karşı etkili bir besindir. Şeker seviyesini düzenleyen nar suyu üreme sistemini de güçlendiriyor. Sade organik nar suyu %100 Organik meyve suyudur (Konsantre Değildir.) Koruyucu katkı maddesi, su ve ilave şeker içermez.

Sade Organik  Yumurta

 organik yumurta

Organik yetiştiricilik kurallarına uygun olarak yetiştirilen tavuklardan elde edilir organik yumurtalar. Üretimde hiçbir kimyasal madde ve hormon mevcut değildir.

Sade Organik Bakliyatlar

sade organik bakliyatlar

Kuru nohut, kırmızı mercimek , Pirinç , mısır unu ve ayçekirdek içi dahil organik bakliyatlara sade organik web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı ve lezzetli organik ürünler  size bir tık uzaklıkta anlayacağınız.

https://www.sadeorganik.com.tr/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz