Nivea iz bırakmayan deodorant serisi

0
nivea deodorant

Türkiye’nin lider deodorant markası NIVEA’nın iz bırakmayan deodorant ailesi genişledi! Yeni NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki, NIVEA’nın iz bırakmayan serisinde ter kokusuna karşı en etkili korumayı sunuyor. 

Türkiye’nin lider deodorant markası NIVEA’nın iz bırakmayan Black & White deodorant Serisine yeni ürünler katıldı. Yaz- kış demeden kullanılabilen yeni NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki, ter kokusuna karşı serideki en etkili korumayı sunuyor.

nivea black white rollon

Kanıtlanmış İz Bırakmayan Formül 

Yenilikçi koku teknolojisiyle geliştirilen formülündeki aktif içerikler sayesinde NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki, en sevilen giysileri lekelerden korumaya yardımcı oluyor. Kanıtlanmış iz bırakmayan formülü ile siyah giysilerde beyaz iz, açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu engelliyor. Hem kadın hem de erkekler için geliştirilen yeni deodorant serisi, uzun süreli koruma sağlarken, gün boyu süren hoş ve ferah bir his bırakıyor.

nivea black white

NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki sprey ve roll-on deodorantlar, anti-perspirant özelliği ile birlikte de terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sağlıyor.

 

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı 
NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki Roll-on: 24,95 TL
NIVEA Black & White Invisible Güçlü Etki Deodorant: 24,95 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz