Yılbaşı makyajı yapmak isteyenlere öneriler

0
yılbaşı makyajı

Bu yılbaşında pandemi nedeni ile sosyalleşemeyecek ve bir çoğumuz evde kutlayacak yeni yılı. Ama bu demek değil ki, makyaj yapmayacağız giyinmeyeceğiz süslenmeyeceğiz…

Değil mi ama… Kendimizi iyi hissettirecek her şeyi yapabiliriz yılbaşında bence. Haydi şimdi kusursuz bir yılbaşı makyajı nasıl olur ona bakalım hep birlikte.

Restaurantlar, eğlence mekanları kapalı olsa da evde eğlenmeyi de biliriz bizler. İşte bu nedenle kendimizi özel ve güzel hissetmek için makyaj yapacağız bu yıl.

makyaj

Parlak ve göz alıcı bir  görünüme sahip olabilmek için bu yılbaşında renkli allıklar ve sağlıklı görünmenizi sağlayacak ürünleri seçebilirsiniz. Yanaklarda yaratılan bu parıltı ile yılbaşı ruhunu, yüzünüzde yansıtabilirsiniz.

kirpik

Gözlerde de etkileyici bir etki yaratmak için mat farlar yerine daha canlı, ışıltılı veya metalik renkler tercih etmelisiniz. Bu renk farlarile göz makyajınızda iddialı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Metalik fara eşlik edecek hacimli kirpiklerde kirpikleri uzatan ve hacim veren bir maskara tercih ederek 2021’in makyaj trendlerini erkenden yakalayabilirsiniz.

İddialı göz makyajına eşlik edecek dudak ürünlerinde ise bir klasik olan kırmızı ruj yerine parlak lip glosslar tercih edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz