Yeni yılda alınacak en iyi hediye

avon parfüm

Yeni yıla çok az zaman kaldı.  Yepyeni planlar, yeni hayaller, gerçekleşmesi beklenen yeni umutlar için son günler. 2020 yılını çok da güzel geçirmediğimizi de göz önünde bulundurursak, sevdiklerini küçük hediyelerle mutlu etmek isteyenler için sizlere bir kaç önerim var.

Elbette herkesin zevki, arkasında bırakmak istediği iz şekli başka. Birbirinden farklı içerikleri ve kokuları ile Avon parfümleri sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmeye var mısınız?

Wish of love, Celebre, Pur Blanca bu gün sizlere anlatmak istediğim üç kadın kokusu.

Avon Wish Of Love Edt

Avon Wish Of Love Edt 50 Ml Kadın Parfüm, narin çiçek ve taze meyve notaları ile mükemmel bir his uyandıran kokuya sahip bir parfümdür. İlkbaharı müjdeleyen aromaların harmanlandığı koku, hafif ve fresh bir esinti sağlar. Kendini çiçek bahçesinde gibi hissetmek isteyenler için son derece uygun bir koku olan Wish of Love, etrafta büyüleyici bir etki yaratır. Avon parfümün üst notasında kızılcık meyvesi, orta notasında ortanca, gül ve kiraz çiçeği, alt notasında ise misk yer alır.

Özellikle yaz ve ilkbahar ayları için hafif ve uygun bir koku tercih edenlerin imza kokusu haline gelecek parfüm ile zarafetinizi vurgulayabilirsiniz. Masumiyeti çağrıştıran koku, formülü sayesinde ilkbahar ve yaz ayları için idealdir.

Celebre

Çiçek meyve kokuları

Gün ışığı gibi parlayan ve sıcacık gülümsemesiyle içinizi ısıtan kadınlara özel masum ve zarif bir deneyim

Beyaz çiçeklerin kalpleri okşayan dokunuşu meyvelerin gülümseten enerjisi ile sarmalanır

Beyaz şeftali ve kış üzümünün romantik birleşimi ile eşsiz bir koku ortaya çıkar

Avon Celebre Edt’nin büyüleyici çiçeksiliği ile doğada, sıcacık bir gökyüzünün altında, keyifli bir yürüyüş yaparmış gibi hissedin

Pur Blanca

Aşkın en saf hali pur blanca’da hayat buluyor!

Saflığın ve duruluğun peşinden giden kadınlar için beyaz frezya, ylang-Ylang ve beyaz çiçek kokularının romantik ve heyecanlı uyumu pur blanca ile mutluluğun tadını çıkar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here