yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kremi

eye

Herkese merhaba, Eau Thermale Avène A-OXitive Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kreminden bahsedeceğim bu gün sizlere.

İçeriğindeki, retinaldehit ve provitamin C, E ile hücresel aktiviteyi artırıyor, cilt dokusunu ve tonunu eşitliyor, serbest radikallerin olumsuz etkilerine karşı da cildi koruyor.

Eau Thermale Avène A-OXitive göz çevresi kremi ile kırışıklıklara veda edin

 

Eau Thermale Avène A-OXitive Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kremi

Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kremi tüm cilt tiplerine uygun formülü ve içeriğindeki Retinaldehit ile hücreleri yeniliyor, cildin üst yüzeyinin elastikiyetini, canlılığını ve ışıltısını geri kazandırmaya yardımcı oluyor.

Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kremi 

Ayrıca A vitaminine dönüşerek hücre yenilenmesini tetikliyor ve çizgi görünümünü azaltıyor. Formülünde bulunan Gisil Glisin Oleamid; elastin ve kollajen parçalanmasını engellerken, A vitamini rezervlerini destekliyor ve yoğun E vitamini konsantrasyonu ile yüksek antioksidan etki gösteriyor.

İçeriğindeki Pro-vitamin C; cilt rezervlerinin yeniden yapılanmasını sağlarken cildi koruyor, pürüzsüzleştiriyor ve canlandırıyor. Eau Thermale Avène A-OXitive Yaşlanma Karşıtı Antioksidan Etkili Göz Çevresi Kremi temizlenmiş cilde akşamları uygulanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here