Taze ve organik gıdalar

0
zeytinyağı

 

Organik tarım yapılarak  elde edilen yiyecekleri temel alan beslenme düzenine doğal beslenme yani organik beslenme diyoruz. Organik ürünlerin yetiştirilmesinde ve üretiminde, tarım ilaçları, hormonlar, kimyasal maddeler kullanılmaz yani, hayvan veya bitkisel canlı organizmalardan üretilir bu yiyecekler.

organik_meyve

Organik gıdaların besin değerleri diğer gıdalara göre çok daha yüksektir.

Uzun  zamandır yapılan çalışmalar anlatıyor ki organik ürünlerin besin değeri diğer gıdalardan çok daha fazla. Hala yapılmakta olan araştırmalarda da vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri daha etkili bir şekilde almanızı sağlıyor.Hal böyle olunca organik ve taze gıdaları tercih ediyoruz. Peki bu tercihe uygun, taze ve sağlıklı ürünleri bulabileceğimiz güvenilir yerler var mı? diye sorarsanız, tazemasa bu iş için en güvendiğim yer.

taza meyve

En taze organik meyve ve sebzeleri bulabilirsiniz. Hem taze ve besleyici gıdaları satın alın hem de sağlıklı beslenin. Sağlıklı taşıma sistemleri ve paketlemeleri ile mevsiminde üretilen ürünler, yöresel ürünler kapınıza gelsin.

kuruyemiş

Siz de üye olarak indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak için mutlaka siteyi ziyaret edin. Yeni bir yazıda daha görüşünceye dek sağlıkla ve sevgiyle kalın!

www.tazemasa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz