Spor yaparken cildinize yüksek koruma

spor

 

Ürünlerini çok severek kullandığım bir  dermokozmetik markasının güneş bakım ürünlerinden bahsedeceğim sizlere. Eau Thermale Avène hem günlük kullanıma hem de outdoor spor yapanlar için geliştirdiği güneş koruyucu ürünlerle kış aylarında da cildinizde tam koruma sağlıyor. İçeriğinde Avene Termal Su bulunuyor ki; kaç şişe termal su bitirdim ben bile hatırlamıyorum.Cildime oldukça da faydalı olduğunu söyleyebilirim.

Eau Thermale Avène Fluide Sport 50+ ve B-Protect 50+ cilde ışıltılı bir görüntü verirken, güneşin zararlı etkilerine karşı da yüksek koruma sağlıyor. 


Spor yapanlara özel
Eau Thermale Avène spor yapanlara özel geliştirilen Fluide Sport 50+ ürünüyle kayakseverlere ve outdoor sporlarıyla uğraşanlara çok yüksek güneş koruması sunuyor. Ürün özel formülü sayesinde yapışkanlık hissi ve beyaz iz bırakmıyor aynı zamanda da tere ve suya karşı dayanıklı. Aktif içeriği, canlandırıcı ve yenilikçi dokusuyla Fluide Sport 50+ fiziksel eforla bağlantılı oksidatif strese karşı da etkili.

Günlük yaşamın vazgeçilmezi
Eau Thermale Avène, patentli filtre sisteminin yanı sıra anti UV, anti kirlilik ve güzelleştirici etkiye sahip güneş koruyucusu B-Protect 50+ ise şehir yaşamında güneşten korunmayı mümkün kılıyor. B-Protect 50+ güneş korumasının yanı sıra içeriğindeki mikro- güçlendirilmiş pigmentlerle parlak ve eşitlenmiş cilt rengi ve çıplak ten etkisi yaratıyor.

Avene Fluide Sport 50 Eczane Satış Fiyatı: 126,90 TL
Avene B-Protect 50+ Eczane Satış Fiyatı: 99,50 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here