İsimli Gümüş Kolye Modellerine İlgi Artıyor

Kısa bir süre öncesinde popülerlik kazanan ve yediden yetmişe her yaş grubuna hitap eden isimli gümüş kolye modellerine olan ilgi gün be gün artıyor. Son derece sade bir görünüme sahip olan  isimli kolye modellerine alternatif olarak swarovski taşlarla dizayn edilen ve daha gösterişli bir duruşa sahip tasarımlar da görücüye çıktı.  Özellikle günlük hayatta kadınların vazgeçilmez takılarından biri haline gelen bu tasarımlar zarif görünümleri ile de ön plana çıkıyor.

Kadınların isimli kolye modelleri arasından seçim yaparken kendi tarzlarına uygun olan modellere yöneldiklerini söyleyebiliriz.  Ayrıca boyunlarında taşıdıkları bu kolyelerde sadece kendi isimleri yazmıyor. Çocuklarının isimleri ya da sevdikleri kişinin isimlerini de tercih edebiliyorlar. Gümüşün kendine has güzelliğini net bir şekilde yansıtan isimli kolyeler kombin şekilde aksesuar kullanan kadınlar için de ideal bir seçenek oluyor. Çünkü bu kolyeler  farklı kolye modelleri ile de rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.

İsimli Kolyelerin Alternatifi Harfli Kolyeler

Harfli kolye modelleri tıpkı isimli kolyeler gibi  günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek bir diğer seçenek haline geldi. İsimli kolye modellerine sıcak bakmayanlar rotasını rahatlıkla harfli tasarımlara çevirebiliyor. Bu modelleri incelediğinizde de karşınıza hem sade hem de gösterişli  kolyeler çıkacaktır. Tasarımların hediyelik olarak da büyük bir ilgi gördüğünden söz etmemiz gerekiyor. Anneler günü,  sevgililer günü, öğretmenler günü, evlenme yıl dönümü ya da doğum günü gibi tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye nasıl bir hediye alacağınız konusunda kararsız kalırsanız gümüş kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu özel tasarım seçeneklerini gayet makul fiyatlarla satın almanıza olanak tanıyan internet siteleri de bulunuyor. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biri Coquet  internet sitesi oluyor. Oldukça zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor olması, fiyatlarının makul olması kadar önemli bir özellik diyebiliriz.  Herkesin hayal ettiği tasarımı rahatlıkla bulabileceği bu platformda  isimli ya da harfli tasarımlardan daha farklı gümüş kolye modelleri de var. Renkli taşlarla süslenen ve şık davetlerde de rahatlıkla kullanılabilecek olan kolye modelleri de seçenekler arasında bulunuyor. Coquet internet sitesine tıkladığınızda indirimli ürünler sayfasına da mutlaka uğrayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here