Elidor ile Daha Canlı Saçlar

Yıpranan saçlar, bir kadını mutsuz eder çünkü, saç demek bir kadının her şeyi demektir. Bakımlı ve parlak saçlar ile hafif de bir makyaj olsa çok güzel ve fresh görünebilirsiniz. Fakat yıpranmış saçlar ile hiç kimse ortalarda dolaşmak istemez öyle değil mi?

Elidor’un saçları yıpratan dış etkenlere karşı geliştirdiği Elidor Serum Bakım Kremleri yenilenen formülleriyle her yıkamada saçları hızlıca onarıyor ve  saçların daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası olan Elidor’un yıpratıcı etkenlere karşı daha güçlü bir formülle yenilediği Elidor Serum Bakım Kremleri raflarda yerini alıyor. Saçları ağırlaştırmayan yeni formülüyle dikkat çeken bakım kremleri, her yıkamada saçları onarıyor ve saçların daha canlı kalmasını sağlıyor. İlk kullanımdan itibaren içeriğindeki keratin ile saçların onarılmasını ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasını sağlarken aynı zamanda 20 saniyede gibi kısa bir sürede hızla durulanıyor ve böylece su tasarrufu da sağlanıyor.

Yeni Elidor Serum Bakım Kremi ulusal ve yerel marketlerin yanı sıra kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketlerinde ve e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Anında Onarıcı Bakım 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Güçlü ve Parlak 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Esmer Parlaklık 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Saç Dökülmelerine Karşı 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Sağlıklı Uzayan Saçlar 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, İpeksi Yumuşaklık 500 ml, 17,90 TL
  • Yeni Elidor Serum Bakım Kremi, Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım 500 ml, 17,90 TL

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here