Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrolist Maske

Cildimiz çok kuruduğunda neme ihtiyacı olduğunda, ciltne istiyorsa onu vermeliyiz. Benim cildim çok kuru ve nemlendirici kullanmadığımda pul pul dökülür. Bazen nemlendirici tek başına yeterli olmuyor. Maske ile daha yoğun nem vererek cildimi hep canlı tutmaya çalışıyorum.

Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrolist Maske

Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrolist Maske bu anlamda etkisi kanıtlanmış bir ürün. İçinde yüksek oranda nemlendirici serum olduğundan cildi inanılmaz hızlı bir şekilde nem bombardmanına tutuyor.Hiyalüronik Asit ile nemi cilde hapseder, ve cildin kurumasına izin vermez.

Tazelenmiş, neme doygun ve sıkı bir cilt için sadece 15 dakikada yoğun bakım sağlıyor. Uygulama esnasında ve sonrasında hoş da bir serinlik hissi veriyor. Gözenekleri tıkamıyor. En önemlisi de benim gibi hassas ciltler için uygun bir maske. Maske sonrasında yüzünüzü yıkamanıza gerek yok. Hatta uygulama sonrası kalan serumu yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak yedirebilirsiniz.


 

Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi

Yoğun iş yaşamında cildimin parlaklığını yitirdiğini ve matlaştığını hissettiğimde ise, Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi imdadıma yetişiyor. Işıltılı sağlıklı bir cilt görünümü için muhteşem bir maske diyebilirim. İçeriğindeki B3 vitamini ve hidrojel sayesinde ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz sizde.

Başka bir yazıda daha görüşmek üzere

sevgiyle ve hep güzel kalalım!


1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here