Dresslily wishlist with Hallowen sale

Merhaba arkadaşlar;

Bu gün sizlere Dresslily alışveriş sitesinden ve sitede sizler için seçtiğim ve en beğendiğim ürünlerden, bahsetmek istiyorum.
Hem modern hem de vintage bir çok ürünü bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi dresslily.

Hello dears;
Today I want to talk about the products which, I like from Dresslily shopping site today.It is a shopping site that you can find many products both modern and vintage.

Dünyanın her yerine ücretsiz kargo imkanı sunuyor site. Üstelik diğer alışveriş sitelerine göre de daha hızlı geliyor kargolar.
Dresslily offers free shipping all the world, and this site is faster than other shopping sites.

Biliyorsunuz Hallowen dönemi şu an ve dresslily Hallowen için harika indirimler gerçekleştirmiş. Ben de bu indirimden hem sizi haberdar etmek istedim.

You know Hallowen is coming, dresslily make wonderfull discounts for the Hallowen. I want to inform about the discounts from you.

Ben çok şık bir çanta, ayakkabı ve  elbise beğendim.
Bakalım sizler de beğenecek misiniz? Bu kırmızı ve püsküllü  kırmızı çantayı çok beğenerek kullanacağım. İçi de dışı da  kaliteli görünüyor. Fiyatı 23,53 usd.
I like a very stylish bag, shoes and dress on the web site.
I think you will like it. I like this white bag with this red and tassel details. Both inside and outside are better quality . The price is 23,53 usd.

Çantaya ait detayları görmek ve siteden incelemek isterseniz   buradan inceleyebilirsiniz..
If you want to see details of the bag and to check it on the site, you can click here to go to the site.

Bu da bahsettiğim topuklu sarı ayakkabılar. Hem pantolonun altına hem de etek ve elbisenin altına kullanabileceğiniz güzel bir ayakkabı. Fiyatı 27,74 usd.
This is the claret yellow shoes with the  heels . A nice shoes that you can use both under the pants and use with the skirt and the dress. The price is 27,74 usd.

Ayakkabıya ait detayları görmek ve siteden incelemek isterseniz  buradaninceleyebilirsiniz..
If you want to see details of the shoes and to check it on the site, you can click here to go to the site.

Diğer seçtiğim ürünleri aşağıya bırakıyorum bakalım sizler de beğenecek misiniz? I leave at below the other products, which I have choosen for you.

Renkli Örgü Elbise  – colourfull  sweater dress

 

V yakalı elbise- v neck dress

Eğer siparişinizi verdiyseniz ve siparişinizin durumunu öğrenmek isterseniz sitedeki siparişlerim bölümüne girip detayları görebiliyorsunuz. Bu da bekleme sürenizde sizi mutlu ediyor.

If you have given your order and want to know the status of your order, you can see the details by going to the My orders section on the site. This makes you happy on your waiting your order.

It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday

 

 Use code:DLBF20 with 20% OFF:  


Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd

 

Başka bir yazıda daha görüşmek üzere.
Sevgiyle kalalım!

See you in another article.
Let’s stay with love!

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here