Sebamed Baby Hassas Ciltler için ürün serisi

Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için anne ve babalar ürün seçerken hep en iyisini ararlar. Bebeğinin cildini kurutmayacak, nemlendirecek ve sabun içermeyen ürünleri tercih ederler. Bu anlamda Sebamed harika bir seri ile karşımıza çıkıyor. Sebamed Baby Hassas ciltler için bebek banyo köpüğü, bebek şampuanı ve bebek yağı ile ilgili bilgiler vermek istiyorum ben de sizler için bu yazımda.

İçinde aktif doğal nemlendirici olan ve cildi kuruluğa karşı koruyan bir ürün. Sebamed Baby Bebek Banyo Köpüğü bebeğinizin hassas cildini özenli, etkili ve yumuşak bir şekilde temizliyor. Özel proteinler bebeğinizin hassas cildinin kurumasını önleyerek bakım yapıyor. Ph 5.5 değeri ile cildin koruyucu asit örtüsünün gelişimine destek oluyor. Cildin su ve yağ dengesini ayarlayarak nem oranının sabit kalmasını sağlıyor. Papatya özü ile tahrişleri önlemeye yardımcı oluyor ve cildi yatıştırarak rahatlatıyor. Sabun ve alkali içermeyen ürün, içeriğindeki rezene, şerbetçi otu, nane balsamı ve ökse otu gibi doğal ekstreler ile cildin yumuşaklığını koruyor. Bebeğinizin cildine ipeksi bir yumuşaklık veriyor. Günlük bakım için uygun olan bu ürün, ayrıca çok kuru ve hassas cilde sahip yetişkinler için de kullanılabiliyor. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. %100 sabun ve alkali içermez. Pompalı özelliği ile kullanımı oldukça pratiktir.

Paraben içermeyen Sebamed Baby Bebek Şampuanı da ilk günden itibaren bebeklerinizi yıkayabileceğiniz bir şampuan.Saç ve saç derisini temizler,nemlendirici içeriği sayesinde cildi kuruluğa karşı korur.

Sebamed bebek yağı ile de banyodan sonra bebeğinizin hassas cildine masaj yaparsanız hem onunla tensel temas sağlamış olursunuz, hem de bebeğinizin rahatlamasına ve uykuya dalmasına yardımcı olursunuz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here