Origüzellik alışveriş deneyimim

0
Herkese uzun bir aradan sonra merhabalar;
Bayram tatili bitti, yaz tatilleri de yavaş yavaş bitiyor. 10 gündür İstanbul o kadar boştu ki; trafiksiz bir İstanbul’un tadını çıkardık.. Neyse çok alışmadık canım trafik, kalabalık nasılsa başlayacak er geç değil mi?
Bu gün sizlere sevdiğim, ürünlerini de denediğim ve hayran olduğum bir markadan Oriflame markasından ve yaptığım mini alışverişimden bahsedeceğim. Parfümden, kozmetiğe, cilt bakım ürünlerinden, vücut bakım ürününe kadar bir çok ürününü daha önce kullandım.
Fakat her marka gibi Oriflame’de gün geçmiyor ki yeni bir ürün çıkarmasın:)
Bu hızlı değişimi ve yenilikleri, elbette Oriflame Kataloğunu inceleyerek takip edebiliyorum. Detaylı bilgi yazdığı için ve tüm seçenekleri sunduğu için katalog incelemesini zaten çok seviyorum. Kataloğa baktığımda eksiklerimi ve almak istediklerimi daha rahat belirleyebiliyorum. Siz de öylemisiniz bilmiyorum ama bende durumlar böyle:)
Geçelim şimdi neler aldığıma…
Uzun zamandır kokusunu merak ettiğim bir parfüm vardı, Posses The Secret Edp. İçeriğindeki altın elma notası ile baştan çıkarıcı ve kadınsı bir koku. İskandinav mitolojisindeki  güçlü kadın Idunn’dan ilham alan hoş bir parfüm. Kalıcılığına dair kuşkularım olsa da genel anlamıyla beğendiğim bir koku oldu Posses The Secret.

Kendime parfüm almışken eşim içinde bir vücut spreyi ve roll-on aldım. Giordani Gold Man anti perspirant roll-on deodorant vücut spreyi ile birlikte kullanıldığında çok daha kalıcı oluyor. Üstelik bu ay çok da indirimliydi.

Giordani gold man rollon 7.99 tl’ye gelmiş oldu. Harika değil mi?
Giordini gold orjinal parfümlü vücut spreyinin fiyatı ise sadece 19,99 tl. Bergamot ve karabiber kokusu karışımlı, hafif odunsu bir kokuya da sahip. Anlayacağınız İtalyan izleri taşıyan bir erkek kokusu…
Yine daha önce kullanıp memmun kaldığım bir ürün olan The One Wonder Eyeliner elbette sipariş listemde vardı. Bittikçe yenilediğim sevdiğim bir ürün olur da kendisi.
 Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için ürün seçmek için ya da   Oriflame üyelik işlemleri için Origüzellik’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Oriflame üyesi olduğunuzda danışman indiriminiz de oluyor unutmayın. Bu şekilde daha da ucuza tüm ihtiyaçlarınızı alırken aynı zamanda para kazanma şansınızda olacaktır.

Başka bir yazıda daha görüşünceye kadar sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz