Dropshıp Clothes ve yurt dışı alışverişi

 

Kadın modası öyle bir şey ki; göz açıp kapayana kadar değişebiliyor. Bunun nabzının en iyi tutulduğu yerlerden biri de yurt dışı alışveriş siteleri . Baktığınızda ülkenize gelmeyen moda akımının ucundan yakalabiliyorsunuz bu tarz sitelerde. Kadın kıyafetleri konusunda güzel bir ilerleme sağlayan dropship-clothes firmasından aldığım elbiseler hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum  bu gün.

uzun çiçekli mavi elbise

Geçtiğimiz günlerde 3 tane elbise seçtim ve hepsi de ulaştı bana.3 ürünü de aynı beden olarak sipariş verdim ama, sadece bir tanesi tam oldu bana. Diğer ikisi bir hayli büyük geldi.

Siz siz olun sipariş verirken bir beden küçük verin elastik kumaşlı elbise seçiyorsanız özellikle.Bu çok önemli.İlk olarak aldığım mavi çiçekli ve severek giydiğim elbisemi göstermek istiyorum sizlere.

mavi çiçekli elbise, uzun mavi elbise

Diğer aldığım elbiselere gelince aşağıda gördüğünüz elbiseleri seçtim.Sarı olan elbise için biraz daha havaların ısınmasını bekleyeceğim sanırım hala İstanbul’a tam anlamıyla yaz gelmedi çünkü.. Kumaşı güzel ama biraz ince en kısa zamanda onu da paylaşacağım sizlerle.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

sevgiyle kalalım!.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here