Her Zaman Cesur Kadınların Tercihi Zümrüt ve Yakut 

Her kadının mücevher kutusunda mutlaka yer alması gereken mücevherler vardır. Bunlardan biri tabi ki pırlanta. Kendini her zaman cesur hisseden kadınların yanında en az onlar kadar güçlü bir taş… Gündüzden geceye kullanabileceğiniz en güzel aksesuarlardan olan küpeler şimdi pırlanta ışıltısı ve doğanın en değerli taşlarının renkleriyle birleşiyor.

zümrüt küpe

Kentli modern kadının mücevher kutusunda mutlaka olması gereken bir parça olan küpeler altın ışıltılısıyla pırlantanın gücünü gösteriyor. Pırlanta zümrüt ya da pırlanta Yakut küpeler ile şıklığınızdan taviz vermeyin. Girdiğiniz her ortamda çarpıcı görünmek için bu özel zümrüt küpelerden ilham alın.

yakut

Zarif çizgilerden oluşan mükemmel koleksiyon derin tutkunun rengi Yakut ile göz alıcı görünüyor. Aynı zamanda yeşilin taptaze yansımalarıyla mükemmel bir uyum buluyor. Özellikle kıyafet seçimlerinde uyumu yakalamak isteyenlerin tercihi pırlanta küpeler mükemmel bir tamamlayıcı oluyor.

yakut küpe

Zen pırlanta yakut küpeler koleksiyonunda çekici ve iddialı tasarımlar aynı zamanda romantik bir etki yaratmış. Damla ya da çivi gibi modellerle modern bir görünüm sağlayan bu küpelere ben bayıldım. Zümrüt taşının baharı yansıtan yeşil tonu mücevher kutunuza taze bir hava estirecek.

zümrüt

Zen pırlantanın mücevher tasarımlarında yer alan ince çizgiler naif detaylarda saklanıyor. Her daim zarif aynı zamanda cesur. Yakut ve zümrüt taşlarından oluşan mükemmel pırlanta küpe koleksiyonu her zaman tarzınızı yansıtacak. Hem şiirsel bir romantiklik hem de bir kadının güzelliğini tamamlayan parçalara mutlaka göz atın.

zenpirlanta.com 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here