İlkbahar için vücut bakımı

simple peeling

Hepimiz, el yüz ve boyun bakımını gayet iyi yapıyoruz ve asla ihmal etmiyoruz değil mi? Peki günlük vücut bakımını yaparken sırt, omuz bakımını neden hep es geçiyoruz? Sırt ve omuz dekolteli bir kıyafet seçerken bu yüzden çoğu zaman seçimlerimizi değiştirebiliyoruz.

Şimdi size vereceğim tüyolarla vücut bakımınızı yaptığınızda ışıl ışıl parlayacaksınız. Omuz ve sırtta bulunan minik akne ve sivilceleri yok etmek, pürüzsüz bir cilde kavuşmak için size öncelikle iyi bir kese gerekli. En çok terleyen bölge sırt olduğu için mutlaka iyice keselenerek cildinize pürüzsüzlük kazandırmalısınız ki; ilk baharda askılı ve sırt dekolteli kıyafetleri rahatça giyebilesiniz.

balmynaturel kese

Banyo sırasında, tıkanmış gözenekleri kese ile açabilir cildinizin nefes almasını sağlayabilirisiniz. Sonrasında Simple pürüzsüzleştirici peeling ile nemli cildinize masaj yapın. Bu aslında yüz ve boyun için ama omuz ve sırtınızda da kullanabilirsiniz. Sonra bol su ile durulayın. Simple Pürüzsüzleştirici Peeling multivitamin (B5 ve E), 3x saflaştırılmış su ve saf pirinç granülleri ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak daha canlı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Doğal ve sağlıklı görünen bir cilt için haftada 1 ya da 2 kez kullanabilirsiniz.

Simple pürüzsüzleştirici peeling

Banyodan çıkınca da Simple su bazlı nemlendirici ile yüz boyun ve omuzlarınızı nemlendirebilirsiniz. Unutmayın güzellik içerden başlar, bol su içmeyi de sağlıklı beslenmeyi de unutmayın.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

Sevgiyle ve hep güzel kalalım!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here