Transformers Sideswipe RC Turbo Racer Uzaktan Kumandalı Araç

0

Kız çocuklar ne kadar oyuncak bebek severse erkek çocukları da bir o kadar oyuncak arabaları seviyorlar. Özellikle son zamanlarda sevilen çizgi film karakterlerinin arabaları çok revaçta. Erkek çocuklar sevdikleri çizgi film karakterinin arabalarını görünce adeta kendilerinden geçiyorlar. Bizim de son zamanlardaki favorimiz transformers oyuncakları Robot seven çocukların tercihi genelde robota dönüşen Transformers arabaları  oluyor.

Transformers Sideswipe RC Turbo Racer Uzaktan Kumandalı Araç

Kırmızı renkli bu uzaktan kumandalı arabanın farklı bir tasarıma sahip olan uzak kumandası hemen dikkat çekiyor. Çocuklar farklı olan nesneleri çok severler. Oğlumda çok sevdi. Siz de erkek çocuklara hediye alırken seçiminizi kırmızı renkli bir uzaktan kumandalı arabadan yana kullanırsanız, hediyenin sahibinin beğenmeme gibi bir şansı olmaz emin olun. Her erkek çocuk bir uzaktan kumandalı arabası olsun ister çünkü:)

 

Transformers sideswipe RC Turbo Racer uzaktan kumandalı araba orjinal ve lisanslı bir üründür. Kutunun içinde araba ve uzaktan kumandası bulunuyor. Uzaktan kumandası totem şeklinde. Engel tanımayan ve oldukça hızlı ve güçlü olan bu uzaktan kumandalı arabaya çocuklar bayılıyor. Sanırım bu arabanın 2 rengi var. Sarı ve kırmızı ama bana kalırsa kırmızı en çok tercih edilen renk. Sola sağa, ileri ve geri gidebilen bu uzaktan kumandalı araba ile çocuklar harika vakit geçirecekler.

Siz de orjinal ve lisanslı oyuncakları karakterdukkani.com sitesinden bulabilirsiniz. Üstelik o kadar alternatif var ki; hangisini alacağınızı bile şaşırabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz