Kutu Bahane ile kendinize vakit ayırın

0

Kendine vakit ayırmak deyince herkesin şöyle bir durup düşündüğüne eminim. Kendime vakit ayırıyor muyum sorusu geliyor akıllara hemen değil mi? Yoğun iş temposundan, ev hayatından, sorumluluklarımızdan dolayı kendimize yeterince vakit ayıramıyoruz. En azından ben ayıramıyorum. Fakat şu bir gerçek ki; kendinize ne kadar vakit ayırırsanız, o kadar iyi hissedebilir ve mutlu olursunuz. Mutlu olunca da etrafınıza bu mutluluğu yansıtabilirsiniz kolayca. Kendine vakit ayırmak demişken, Kutu Bahane adlı bir konseptle tanıştım. Peki nedir bu “Kutu Bahane” haydi birlikte bakalım!

Kutu Bahane “Kendine vakit ayır” sloganıyla yola çıkmış ; her ay farklı bir kitap, kahve, bakım ürünü, atıştırmalık ve çeşitli sürpriz ürünler sunan aylık abonelik hizmetidir.

Her ay sürpriz kutular hazırlanır ve  ayın 17’sinde veya 17’sinden sonraki ilk iş gününde sahibine teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bu kutuların içerisinde yer alan kitaplar sayesinde, kitap okuma alışkanlığı kazanabilir, farklı kıtalardan gelmiş kahveler ile müthiş bir kahve kültürüne sahip olabilirsiniz. Kutu içerisinde yer alan sürpriz bakım ürünleri ile kendinizi şımartmanın keyfine varabilirsiniz. Kahvenin yanında keyifle tüketmeniz için hoş atıştırmalıklar da işin bonusu:) Dilediğiniz zaman aboneliğinizi başlatabilir, dilediğiniz zaman da aboneliğinizi iptal ederek sonlandırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak  için www.kutubahane.com sitesini ziyaret edebilir ya da [email protected] mail gönderebilirsiniz.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz