Avon Attraction Edp Ve Vücut Losyonu

1

Çekici ve güzel bir parfüm arayanlara bu gün Avon’un nefes kesici Attraction Edp’sinden bahsetmek istiyorum. İlk sıktığınızda meyve kokusu aldığınız fakat daha sonraları şekerli ve cazibeli bir kokuya dönüşüyor bu parfüm. Avon Attraction Edp markanın en iyi parfümlerinden biri olabilir bence.

Odunsu ve ve meyvemsi bir kokusu var. Hafif şekerli bir koku da alabilirsiniz sıktığınızda. Böğürtlen misk ve vanilya ile birlikte amber notalarının birleşiminden doğan Attraction Edp yi çok seveceksiniz. Kış kokularını beğenenlerin gönlünü fethedecek bir parfüm bu.

Kokuyu duyan herkesin parfümün ne diye sorduğunu söyleyebilirim. Sadece kalıcılık konusunda biraz daha çalışılabilir üzerinde diye düşünüyorum. Gün içinde sık sık tazeliyorum kokuyu.

Sonbahar ve kış için çok ideal bir koku. Yaz mevsimi ve ilkbaharda da az sıkılarak kullanılabilir sanki. Kendinizi özel hissedebileceğiniz harika kokusunu daha baskın kılmak isterseniz Attraction vücut losyonu ile birlikte kullanabilirsiniz. Kokunun kalıcılığını artırabilirsiniz böylelikle.

Avon Attraction Vücut Losyonu da en az edp kadar etkili. Kıvamı ve sürülmesi de çok kolay. Alkol kokusunu almıyorsunuz sürerken. Hem cildiniz yumuşacık oluyor hem de miss gibi kokuyor.

Ambalajı da çok şık, dilerseniz sevdiklerinizi bu parfümü hediye ederek de mutlu kılabilirsiniz. Şimdi harika bir kampanya var bu kampanyada Avon Attraction vücut losyonu ve Avon Attraction Edp birlikte 65 tl. Bence bu kış indirimi kaçmaz. Ne dersiniz?

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!.

Avon erkek parfümleri için tık tık.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz