L’Occitane’ın yeni yılbaşı koleksiyonu

0
L'Occitane yılbaşı küresi, cherry

L’Occitane & Castelbajac iş birliği ile bu yılbaşı L’Occitane’ın değerlerine yaratıcı bir bakış açısı getiriyor. Pop- Art dünyasının yıldızı Castelbajac Paris ve doğal toprakların yansıması L’Occitane, yılbaşı koleksiyonu için buluştu.Her iki markanın olmazsa olmaz değerleri olan “Optimist, hayalperest ve doğa aşığı” olma hali, L’Occitane’ın yeni yılbaşı koleksiyonuna Castelbajac Paris’in sanatsal güzelliğini taşıdı. Tüm koleksiyonda farklı renk tonları ve ilham çizgileri kullanarak kusursuz motiflerle koleksiyonu süslediler.

Castelbajac Paris tarafından yorumlanan yılbaşı koleksiyonu; “Benim Gezegenim, Benim Hayalim, Benim Vaatlerim, Benim Provence’ım” sözleri ile L’Occitane’ın değerlerini kelimelere döküyor adeta bir yaratıcılık patlaması yaşatmaya hazırlanıyor!Her bir ürün birkaç taahhüdü içinde barındırırken bir hediyeden daha fazlasını vadediyor.

Biyo çeşitliliği anlatan hediye kutuları

Kendini topraklarındaki biyo çeşitliliği, korumaya ve tanıtmaya adamış bir marka olan L’Occitane vitrinlerine taşınan yılbaşı koleksiyonlarında, Corsika ve Burkina Faso’da yaptığı organik üretimler için yaptığı adil ticaret anlaşmalarını da Shea hediye kutularına yansıtıyor.

Shea serisini yeniden keşfedin…

Klasik Shea Butter Limited Edition:CASTELBAJAC Paris’in tasarımıyla Shea Butter, sizi Ay’a uçurmak için üzerinde takım yıldızları taşıyor ve heyecan verici bir mavi renk giyiyor..

Shea Butter – Rose Limited Edition:Yılbaşı Özel Shea Rose dudak balmı ve el kremleri ise Castelbajac kırmızısı giyiyor; güllerin dikkat çekici kırmızısını..

Shea Butter – Delightful Tea Limited Edition:Lezzetli kokulu Shea Delightful Tea serisi, el kremi, Vücut Kremi ve Banyo köpüğü içeriyor. Tasarım evinin gözlere ve duyulara hitap eden bir parlak ve güneşli sarı tonlarına hakim..

Almond Limited Edition:Badem serisi yeniden tasarlandı, hemen hemen her biri göz alıcı takım yıldızlarıyla Castelbajac tarafından yeniden tasarlandı..

L’Occitane X Castelbajac Paris’ten Küçük Hediye Fikirleri

Yılbaşı döneminin sihrini, yepyeni bir yılın heyacanını herkesin yaşaması için bu sene de L’Occitane severler için L’Occitane X Castelbajac iş birliği ile baştan çıkarıcı ve çok avantajlı hediye kutuları tasarlandı.

L’Occitane’ın efsane ürünlerinden oluşan geniş el kremi ve lip balm yelpazesinden ya da Castelbajac Paris sersisinden dilediğiniz ikiliyle farklı ve eğlenceli Hugs&Kisses hediye setini oluşturmak sizin elinizde..

Her yıl olduğu gibi bu yılın da en eğlencelisi yılbaşı küreleri.. Castelbajac Paris dokunuşuyla bu yılbaşı, seyahat boyu ürünlerden oluşan küreleri yıldız formatında da satışa sunuluyor.. Sevdiklerinize hediye alırken bir tane de kendiniz için edinmelisiniz.

loccitane

Seyahat boyu ürünlerden oluşan, her zevke uygun, Castelbajac Paris tasarımıyla, keşif çantaları bu yıl rengarenk..

Küçük heyecan arayanlar için seyahat boyu ürünlerden oluşan minik yılbaşı setlerini yanınızdan ayıramayacaksınız.

Bu yıl için farklı bir hediye seçeneği daha var, bonbon tasarımlı mini hediye kutuları tam da farklı hediye seçenekleri arayanlar için ..

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz