Arkabahçem.net ile doğallığı keşfedin

0
bal, honey
Bu gün sizlere yeni keşfettiğim bir siteden bahsetmek istiyorum. Her şeyde olduğu gibi gıda da organik olması, doğal olması benim için çok büyük önem taşıyor. Günümüzde güvenilir ve gerçek anlamda lezzetli ürünlere ulaşmak o kadar zor ki; ben bulmuşken sizlerle de paylaşmak istiyorum. Arkabahçem.net 2018 yılında kurulmuş , organik bal, organik peynir çeşitleri, organik reçel çeşitlerini, organik tere yağı ve sızma zeytin yağı gibi bir çok doğal  ürünün satışını online olarak yapan bir firma.

zeytinler

Firma  1980 yılından itibaren müşteri potansiyelini geliştirerek farklı kanallar yoluyla ürünlerini müşterileri ile buluşturuyormuş zaten. Sonra başka aracılarla değil kendi servis ağları ile doğal ürünleri müşterilerine kendileri sunmaya karar vermişler ve arkabahçem.net doğmuş.
çilek reçeli
Ben süzme bal ve organik kabak reçeli alarak başladım.
bal kabağı reçeli
Bakalım bu lezzetlere alışıp sonrasında neler alacağım. Yine buradan sizlerle aldıklarımı paylaşacağım.
bal
Firma yetkilileri gerçekte ne istediklerini ve hedeflerini aşağıdaki cümleyle çok güzel özetlememişler mi?
Ürünlerimizin tamamı doğal olup, asıl amacımız insanlara doğal kalmış bir şeylerin var olduğunu göstermek ve onlara ulaştırmaktır.
peynir
Siteye giriyorsunuz, doğal ve organik ürünlerden dilediğinizi seçiyorsunuz ve aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile tarafınıza gönderim yapıyorlar. Türkiye de tüm illere gönderim yapabiliyorlar. Üstelik güvenli ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi siz seçebiliyorsunuz.
İsterseniz kapıda ödeme, isterseniz de kredi kartı ile site üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Ya da  isterseniz banka  havalesi ile ödeme yaparak  kolayca sipariş verebiliyorsunuz.
Daha ne olsun, eski lezzetler artık size bir tık kadar yakın.
Sipariş için :http://arkabahcem.net/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz