Rimmel London Wonder’full wake me up maskara

0
wake me up maskara

Makyajda göz makyajı benim için ilk sırada gelir. Göz makyajınında vazgeçilmezi maskaradır. Son zamanlarda kullanıp memmun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere.

Rimmel London markasının Wonder’full wake me up maskarası  salatalık özlü. Topaklanma olmadan kirpiklere hacim veriyor; uzun ve dolgun bir görünüm sağlıyor.

Doğal ve dolgun görünen kirpikler herkesin hayalidir. Bu anlamda beni tatmin eden bir ürün oldu kendisi. Ben kısa ve seyrek kirpiklere sahip biri olarak  kirpiklerimi gür ve dolgun gösteren ürünleri seviyorum. Fırçası tam istediğim gibi yuvarlak kıl fırça. İçeriğindeki salatalık özü nemli bir görüntü veriyor kirpiklere kirpik diplerini de beslediği söyleniyor ama bununla ilgili net bir gözlemim olmadı .

 Wonder’full wake me up maskara

Salatalık özünün verdiği koku şahane..Doğal görünümlü kirpik severlere ve günlük kullanıma gayet uygun bir ürün.Kirpikleri tek tek kaldırıyor ve daha uzun göstermeye yardımcı oluyor. Fiyatı Watsons’larda 30 tl civarında. Fiyatına göre bence çok başarılı ve  alınabilecek bir maskara.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz