Redoxon Kids’i çok sevdik

0

 

Okullar açıldı, havalar soğuyor ve çocukların bağışıklıkları düşüyor.  Bir an olsun yerinde durmuyorlar, okulda, parkta, evde sürekli bir hareket halindeler. İster istemez terliyorlar, bu da onların çok kolay hasta olmalarının yolunu açıyor. Özellikle  dış ortamlardan kaynaklanan hastalıklara karşı vücutlarının daha güçlü olması gerekiyor.

Mutlaka bağışıklıklarını güçlendirmek ve desteklemek gerekiyor. Dünyada milyonların kullandığı bağışıklık desteği Redoxon içeriğindeki C, D vitamini ve Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekliyor.

redoxon kids

Mevsim değişiklikleri, okula dönüş zamanı, servis ve ortak eşya kullanımı, yoğun sportif faaliyet ve sınav dönemleri gibi bağışıklığı tehdit altında bırakabilen durumlara karşı Redoxon Kids’in desteğini alarak yeni okul dönemine karşı gardımızı aldık biz. Üstelik tadını da çocuklar çok sevdi.

4-10 yaş grubunun günde 2, 11 yaş üstü çocukların ise günde 3 adete kadar alabileceği yeni ürün, ilgili yaş kategorisinin sevebileceği portakal, çilek ve papaya aromalı çiğnenebilir formuyla satışa sunuluyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz