Öğretmenler Günü Hediyeleri

1

24 Kasım Öğretmenler Günü için; öğrenciler ve veliler hediye seçimine başladılar bile. Kimisi şansını çiçekle denemeyi düşünürken, kimisi de hala ne alacağını bilemiyor. Kendi öğrencilik yıllarımı düşünüyorum  da;  dolma kalem, kravat iğnesi gibi hediyelerden başka alacak bir şey yoktu…

Şimdilerde o kadar çok hediye seçeneği var ki; hediye vereceğiniz kişiyi hem şaşırtacak hem de son derece mutlu edecek. Şimdi sizin için seçtiklerimle baş başa bırakıyorum sizi..

ARKADAŞ HEDİYE SEPETİ

Kişiye özel hediyeler hediyeyi alan kişiyi çok eder. Küçük minik detaylar ile ona kendini özel hissettirebilirsiniz çünkü. Bu nedenle yukarıdaki isme özel set ve aşağıdaki resimli kupalar harika birer alternatif.

Aşağıda gördüğünüz içinde gerçek çiçek olan kolye de çok zarif bir hediye seçeneği bence.

canlı çiçek kolye

Ben sizler için hediyemen.com sitesini araştırdım.  Hatta bir siparişim oldu, paketlemesi o kadar muntazam ki; Hem görselde çok şık hem de içerisindeki ürünler zarar görmesin diye harika bir ambalajlama yapmışlar. 1 günde kargodan geldi. Çok uzun süreler beklemenize de gerek yok.

Hem öğretmenler günü için hem de hediye almaya karar vereceğiniz durumlar geliştikçe bu siteden seçiminizi yapabilirsiniz. Ben aşağıdaki  sepeti çok beğendim .

Sepet içerisinde 1 adet peluş ayıcık, 1 adet deniz feneri biblosu, 1 adet nostaljik mesaj şişesi, 1 adet 925 ayar gümüşten yapılmış sonsuzluk tasarımlı kolye, 3 adet şıpsevdi sakızı yer almaktadır.

sepet içinde deniz feneri

Kolye kendim için, ayıcık kızım için, deniz feneri de ışıkları seven oğlum için. Her zaman başkasından hediye beklemeyin bence sizde benim gibi yapın ve arada sırada kendinizi şımartın. Sevdiklerinizi de şımartmak için www.hediyemen.com sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım:)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz