Eskitadında.com ile doğal ve sağlıklı gıdaya dönüş başladı

1

Eskitadinda.com, doğal ve yerli tohumdan üretilmiş gıdaları bulabileceğiniz çok beğendiğim bir alışveriş sitesi. Peki eskitadında.com nasıl hayata geçmiş biliyor musunuz? Bundan 6 yıl önce doğal ve yerel ürünler tüketebilmek adına üretime başlamışlar  kendileri ve tüm gıda ihtiyaçlarını kendileri üretir olmuşlar. Bu kadar doğal ve yerli tohumdan üretim yaparlarken bizleri de düşünerek ticarete atılıp bizimde sağlıklı gıdalara ulaşmamızı sağlamak için girmişler bu yola aslında. Yaklaşık 1 yıldır da sağlıklı ve doğal gıda arayışında olan bizler için ekmeye, toplamaya ve hazırlamaya başlamışlar doğal ürünlerini.

İnternet üzerinden sipariş veriyorsunuz ve kurye ile kapınıza kadar geliyor doğal ve lezzetli ürünler. Seri üretim değil, bu nedenle her zaman bazı ürünleri sitede göremeyebilirsiniz. Dilerim bu üretimi çok daha fazla insana ulaştırabilmek adına büyütürler kısa zamanda.

Ben siparişimi sabah verdim, öğleden sonra kapıma kadar geldi. Bu da zamandan yana sıkıntısı olanlar için harika bir durum. Yeşil zeytin, siyah zeytin ve zeytinyağı siparişimin ilk 3 maddesiydi. Kızım için doğal yöntemlerle kurutulmuş kuru erik de listede yer aldı elbette.

Gezen tavuk yumurtaları ve acı kırmızı pul biberi de ekledim son anda, iyi ki de eklemişim. Yumurtaların lezzeti ve kokusu bambaşkaydı.

Siteden alışveriş yaparken artizan diye bir kelime gördüm ve merak ettim. Neydi bu Artizan? Artizan ustaları, tohumdan başlayıp tabağa gelene kadar lezzetlerin doğallığını korurlarmış. Eski lezzetlerin yani eski ve yerli tohumların  artizan olduğunu da bu sayede  ben de öğrenmiş oldum. . Artizan olmak için katkıların, kimyasal maddelerin daha icat edilmediği zamanların tatlarını sunmak gerekiyor çünkü..

Eskitadinda.com da satılan ürünler ata tohumlarından, yerli tohumlardan üretilen ve doğal beslenen hayanların ürünleri. Bu nedenle hepsi çok ama çok lezzetli.

Sizde sağlıklı ve doğal ürünlerle tanışmak ve çocukluğunuzdaki lezzetleri yakalamak için www.eskitadinda.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz