NORMAL DÜZLEŞTİRİCİLERDEN %33’E KADAR DAHA HIZLI DÜZLEŞTİRME

0
Rowenta Power Straight

 

Rowenta’nın normal düzleştiricilerden %33’e kadar* daha hızlı performans sağlayan Power Straight düzleştiricisi ile kusursuz saçlar sizi bekliyor. Kontrolü zor ve kıvırcık saçlarda bile mükemmel performans sunan Rowenta Power Straight ile yaz akşamlarında saçlarınız hem kolay, hem de kusursuz düzlüğe kavuşacak!

En kabarık ve hacimli saçlarda bile kullanılabilen Rowenta Power Straight düzleştirici, saçlarınızı dibinden yakalayarak dakikalar içinde kökten uca pürüzsüz uygulama sunuyor. Özel tasarlanan üçlü fırça ucu sayesinde saçı gergin tutarak etkili düzleştirme performansı sağlıyor.

Rowenta Power Straight

Rowenta Power Straight düzleştiricinin 40 adet kök yakalayıcı ucu saçı dipten yakalarken 100 adet seramik kaplı ısılı ucu ise saçı gergin bir şekilde kavrayarak mükemmel düzleştiriyor. Thermo-control teknolojisiyle sıcaklığı sabit ve optimal seviyede tutan Rowenta Power Straight kökten uca pürüzsüz sonuç sağlıyor. Ayrıca iyon jeneratörü özelliği sayesinde saçın elektriklenmesini önleyen Rowenta Power Straightgüvenli uygulama kolaylığı sunuyor.

Hacimli ve kıvırcık saçlarda bile mükemmel performans sağlayan Rowenta Power Straight ile büyüleyen saçlarınızla göz doldurun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz