Pijamaskeliler çocukların yeni gözdesi

0
pjmasks, pijamaskeliler, pijamaskeli oyuncakları

2015 yılında ortaya çıkan bu sevimli süper kahramanlar çocukların yeni gözdesi oldular. Bu süper kahramanların orjinal ismi ise PJMasks.

pijamaskeliler oyuncakları, pijamaskeliler nevresim takımı

Bu çizgi filmde yer alan  Connor, Amaya ve Greg adlı 3 ilkokul çocuğunun süper kahramanlık hikayeleri anlatılıyor. Tüm çocuklar gibi oğlumda bu karakterlerin hayranı ve pijamaskeliler oyuncakları ile birlikte diğer tüm ürünlerini çok seviyor. Kostümleri, oyuncakları ile birlikte yatağını da pijamaskeliler kahramanları ile paylaşıyor şimdilerde.

Peki kimdir bu kahramanlıkları yapan, pijamaskeliler hep birlikte tanıyalım mı ne dersiniz?

İlk karakterimiz mavi piajmaskeli kedi çocuk.

Mavi maskeli Connor’ın diğer ismi Kedi Çocuk. Kedi çocuk yani Connor aynı kediler gibi çok esnek bir şekilde hareket ediyor zıplıyor ve çok hızlı koşabiliyor. Ama aynı zamanda da kediler gibi de sudan korkuyor.

2. karakter ise pijamaskeli baykuş kızımız

Kırmızı maskeli ve ekibin tek kızı olan  Amaya’nın maskesini giydikten sonra adı Baykuş Kız oluyor. Baykuş kızın süper güçleri arasında uçabilmek ve aynı baykuşlar gibi geceleri çok iyi görebilmek bulunuyor. Baykuş kızın orjinal adı ise Owlette.

3. karakter ise yeşil pijamaskeli kertenkele

Yeşil maskeli Greg maskesini giyince Kertenkele oluyor ve bu özelliği ile yüksek yerlere tırmanabiliyor ve kendinden çok daha büyük eşyaları kaldırabiliyor. Kertenkele’nin orjinal adı ise Gekko.

Pijamaskeliler Türkiye’de de oldukça seviliyorlar ve artık oyuncakçılarda Pijamaskeli oyuncaklarını bulabilmeniz mümkün. Bu sevimli süper kahramanların en sevilen oyuncaklarını ve tüm ürünlerini www.karakterdukkani.com da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz