Procsin Mini Maskeler

0
mini maske procsin

Maske cilt bakımı için çok önemlidir. Cildi arındırmak, bazen yetmeyebiliyor. Sıkılaştırmak, ölü derilerden arındırıp taze ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanın başlıca yolu cildi en iyi şekilde nemlendirmek ve maske ile desteklemektir.

Procsin’in mini maskelerinden bahsedeceğim bu gün sizlere.Tek kullanımlık olarak 3 lü set şeklinde satılıyor. Fiyatı 10 tl. Her bir pakette 12 ml ürün bulunuyor.

procsin 3 lü maskeler

Procsin Soyulabilir Siyah Maske

Cildi onaran, yenileyen ve canlandıran bir özelliğe sahip. Ölü derileri ve siyah noktaları da yok etmeye yardımcı olabilecek bir ürün. Nasıl kullanıldığına gelince, Önce yüzümüzü soğuk suyla iyice yıkıyoruz. Sonra tüm yüze sürüp 20 dakika kadar bekliyoruz. Maske uygularken göz ve dudak çevresine sürerken dikkat etmelisiniz. Maskeyi çıkardıktan sonra 1 saat kadar yüzünüze herhangi bir şey sürmeyin ve yıkamayın. Haftada 2 defa uygulama yapmanız gerekiyor ki; sonuca ulaşabilesiniz.

Procsin Kil Maskesi

Cildi ölü hücrelerden arındırıp parlak ve canlı bir cilt için kil maskesini kullanabilirsiniz. Yüzümüzü soğuk suyla iyice yıkıyoruz. Sonra tüm yüze sürüp iyice kuruyuncaya   kadar bekletiyoruz. Sonra, yıkıyoruz ve iyi bir nemlendirici ile cildimizi nemlendiriyoruz hepsi bu. Haftada 2 defa uygulayabilirsiniz. Benim cildim çok kuru ve hassas, bu maske sonrasında çok güzel nemlendirmem gerekiyor.

Procsin Nar çekirdeği özlü soyulabilir yüz maskesi

Bu maskede cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı oluyor.Nasıl kullanılıyor, hemen bakalım. Siyah maskede olduğu gibi, önce yüzümüzü soğuk suyla iyice yıkıyoruz. Sonra tüm yüze sürüp 20-25  dakika  bekliyoruz.  Maskeyi çıkardıktan sonra 1 saat kadar yüzünüze herhangi bir şey sürmeyin ve yıkamayın. Haftada 2 defa uygulama yapmanız gerekiyor bu üründe de.

Ben denedim ve sevdim. Dilerim siz de seversiniz.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz