Hande Özdemir Blendax’ın yeni marka yüzü oldu.

0
Blandax reklamı Hande Doğandemir

 

Blendax dendiğinde sizin de aklınıza mavi ve tırtıklı bir yüzeyi olan ambalajı geliyor mu? Ben ne zaman Blendax adını duysam aklıma, mavi şişe içindeki sarı renkli şampuan gelir.

O zamanlar mis gibi bir kokusu vardı. Ya da çocukluk dönemime ait olduğu için öyle hatırlıyorum.

Şimdilerde markanın yüzü Hande Doğandemir de çocukluğunu hatırlamış olsa gerek. Çünkü; harika  yorumlarda bulunmuş.

blendax reklamı

“Çocukluğuma dair ilk anılarda bile yer alan; yıllardır kullandığım, şampuan dendiğinde aklıma gelen ilk marka olan Blendax’ın 2. Yıl kampanyasında da yer almak benim için çok anlamlı. Tüm bunların yanında beni daha da mutlu eden şey bana gün boyu enerji veren saçlarımın sırrını, Blendax’ı  tüm Türk kadınları ile paylaşma fırsatı bulmak.

Onların da saçlarına ne kadar önem verdiğini, dolgun canlı ve güçlü saçların onları ne kadar mutlu ettiğini biliyorum. Bu sebeple onlara ihtiyaçları olan çözümü sunan bir elçi olmak çok heyecan verici. Saçlarının güzelliği her kadın için çok önemli. Saçlardaki minik bir değişiklik tüm güne yansır çünkü.

Blendax Yasemin Özlü şampuan

Hande Doğandemir, Blendax’ın yasemin özlü şampuanının son reklam filmiyle bir kez daha ekranlara konuk olurken, baş döndüren dolgun saçlarıyla da dikkat çekiyor. Markanın yeni reklam filmi ise ilginç senaryosu ile yine izleyenleri şaşırtmayı başarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz