Agarta besleyici ve nemlendirici cilt kremi

1
agarta besleyici nemlendirici cilt kremi

Bu gün sizlere Agarta besleyici ve nemlendirici cilt kremi hakkında bilgi vermek istiyorum. Aloe Vera bitkisinin iyileştirici ve tahriş önleyici etkisini biliyorsunuz. Bu kremin formülünde de  doğal bir  tahriş önleyici olan Aloe Vera var. Dolayısıyla , hassas ciltleri rahatlatan ve nemlendiren bir krem bu.

Agarta Bitkisel Kozmetik, Ankara’da kurulan bir firma. Ürün gamı çok geniş markanın. En  son teknolojileri kullanarak, doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerini tasarlayan, hijyenik ortamlarda üreten firma yerli bir firma olması nedeniyle benim beğenimi kazandı.

agarta besleyici nemlendirici cilt kremi

Yıpranan ciltler için hazırlanan bu krem, zengin içeriği sayesinde cildi yeniliyor ve besliyor. Cilt bakımına önem verenler için krem içeriğinde zeytin yağı, shea yağı dahil jojoba yağları olması önemli diye düşünüyorum.

agarta besleyici nemlendirici cilt kremi, nemlendirici krem, cilt kremi, besleyici krem, agarta bitkisel kozmetik

Doğadan size sizin kadar doğal! sloganıyla tüketiciye sunulan kremi denemenizi öneririm.Özellikle bitkisel ürünlerden hoşlananlardansanız siteye mutlaka uğramalısınız.Başka bir yazıda daha görüşene dek, sevgiyle kalalım!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz