Yaşlanma Karşıtı Serum Serisi Dermaceutic Activ Retinol

cilt bakımı

Dermokozmetik grubu öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği yaşlanma karşıtı Serum Activ Retinol, doğal hücre yenilenme sürecini destekliyor ve cilt yaşlanması belirtilerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Orta kuvvette yaşlanma karşıtı serum Dermaceutic Activ Retinol 0.5; cilt rengi kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve mat görünüm sorunlarına içeriğindeki kırışıklık karşıtı aktif Retinol Kompleksi, antioksidan aktifler olan saf C ve E Vitaminleri, nemlendirici aktifler Pantenol ve Allantoin ve enerji verici aktifler mineraller sayesinde etkili çözüm oluyor.
dermalift serum

Ekstra güçlü yaşlanma karşıtı serum Dermaceutic Activ Retinol 1.0, cilt rengi kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve mat görünüm sorunlarına içeriğindeki kırışıklık karşıtı aktif Retinol Kompleksi, antioksidan aktifler olan saf C ve E Vitaminleri, nemlendirici aktifler Pantenol ve Allantoin, Cildi onaran aktifler Seramidler ve enerji verici aktifler mineraller sayesinde etkili sonuçlar alınmasına destek oluyor.

activ retinol kırışıklık karşıtı serum

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Dermaceutic Avtiv Retinol 0.5 ve 1.0 tüm seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here