Rituel de Beaute Topuk Çatlağı ve Nasır Gidermeye Yardımcı Stick

topuk çatlağı, nasır tedavisi

Tüm  gün boyunca, ayakta kalıyoruz ve ayakkabı içindeki ayaklarımız havasız kalıyor. Buna, diğer etkenlerin de eklenmesi ile ayaklarımızın özellikle topuk bölgesinde çatlaklar ve nasır oluşuyor.Ayaklarımızın üzerinde durmamız sonucunda oluşan basınç, kuru cilt, arkası açık ayakkabılar, yanlış ayakkabı seçimi sonrası ayakkabının vurması ile de hem çatlaklar hem de nasır yoğun olarak görülür.

ayak bakımı, topuk çatlağı kremi, nasır ve çatlak kremi

Ayak bakımının düzenli olarak yapılmaması neticesinde, ilk başlarda masum görünen çatlak ve nasırlar, tedavisi zor ve acılı bir sürece yol açabilir. Çatlak ve nasırların tedavisinin ve bakımının yapılmaması ise ayak sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz etkiler.

Topuk Çatlağı ve Nasır Gidermeye Yardımcı Stick, Rituel De Beaute Topuk Çatlağı Bakım Kremi

Rituel de Beauté Topuk Çatlağı ve Nasır Gidermeye Yardımcı Stick, özel formülü ile ayaklarınızı, hem topuk çatlağı hem de nasırdan kurtarmaya yardımcı olur. Özel içeriği ile nasır ve çatlaklara hızlı etki ederek ayaklarınızın bakımını yapar ve korunmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda ayağınızın kurumasını ve yeni çatlak ve nasırların oluşumlarının engellenmesini destekler. Bu ürünü kullandıktan sonra, ayaklarda ıslaklık oluşmuyor ve çevreye bulaşma sorunu yok. 25 gramlık bir ürün. Stick şeklinde olduğu için çok çabuk tükenmiyor. Stick ürünler her zaman daha kullanışlı oluyor. Buradaki en önemli nokta kişisel bir ürün olduğu için sadece tek bir kişi kullanmalıdır.

Rituel De Beaute Topuk Çatlağı Bakım Kremi

Stick ambalajın kapağını açıp ihtiyaç duyduğunuz bölgeye yumuşak hareketler ile sürün. Her gün bu işlemi devam ettirin ve ihtiyacınız olmayıncaya dek kullanmaya devam edin.

Başka bir yazıda daha görüşene dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here